OFPOF

Dünyanın En Çekici ve Seksi Suçlularının İnanılması Güç Değişimleri

-
1.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dünyanın En Çekici ve Seksi Suçlularının İnanılması Güç Değişimleri
0 izlenme
-

Bu suçluları gördüğünüzde suçlu değillermiş gibi görünüşüne aldanabilirsiniz.

Dünyanın en seksi ve çekici suçlularını listeliyoruz. Bu suçlular hiçte yüzlerindeki göründüğü gibi masum değiller.

Jeremy Meeks

Jeremy Meeks

amerika'nın Kaliforniya kentinde yakalanan Jeremy; ruhsatsız silah bulundurma, araba hırsızlığı ve gasp suçlarından 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Jeremy'nin çekilen sabıka fotoğrafı internete sızdı. Ve sosyal medyada bir anda patlama yarattı. Cezası sona erdiğinde bir moda ajansına kayıt oldu. Ve New york moda haftasında manken olarak podyumda yürüdü, şuan da bir milyarderin kızıyla birlikte yaşıyor.

Megan McCullough

Megan McCullough

4 çocuk annesi Megan McCullough 2010 yılında Florida'da tutuklandı. Polisler Megan'ın arabasını durdurduğunda sarhoştu. Karakola götürüldü ve sabıka fotoğrafı çekildi. Ve o fotoğraf kısa sürede internette ünlü olmasını sağladı. Megan McCullough'a aşık olan herkes onunla aynı hücreye konmak için yalvarıyor ve ona evlenme teklifleri yağıyordu. Şuanda hala hayatının aşkını aradığını dile getirmiş.

Angela Coates

Angela Coates

model olan bu kadın Florida'da ahlaka aykırı davranışından dolayı tutuklanmış. Ama karakolda çekilen sabıka kaydı o kadar güzeldi ki sanki modellik çekiminde gibiydi. Fotoğrafı epey bir dikkat çekti, ilgi ve tepki yağmaya başladı. Dahası da var, bir milyarder kefaret bedelini ödeyerek yanına gelmesi için özel bir jet bile kiraladı.

Lorena Tavera

Lorena Tavera

2008 yılında bir mağazadan 69 dolarlık t-shirt çalmaya çalışırken yakalandı. Oldukça çekici yüzü ve muhteşem fiziği ile bu suçu unutuldu ve Meksika’nın “Kalp Hırsızı” olarak adı anılmaya başlandı. Tutuklandıktan sonra ünlü olan kadın şimdi modellik yapıyor ve erkek hayranlarının sayısı her geçen gün hızla artıyor.

Sean Kory

Sean Kory

Kaliforniya’da cadılar bayramı kutlamaları esnasında bir adamı tenis raketiyle dövmek suçundan tutuklandı. Aynı yıllarda tutuklanan Jeremy Meeks'e benzerliği sayesinde kısa sürede ünlü oldu. Bir çok modellik teklifi aldı. Ama şuanda hayatına internet fenomeni olarak devam ediyor.

Lindsey Evans

Lindsey Evans

Sarışın ve seksi olan bu kadını belki Amerikalı şarkıcı Robin Thicke’in Blurredlines adlı klibinden hatırlayabilirsiniz. Kendisi aynı zamanda model ve güzellik kraliçesi idi. Bir akşam arkadaşları ile yemeğe çıkan Lindsey Evans çantasında bulunan esrardan dolayı tutuklandı. Fakat bu suç kariyerine zarar vermek yerine ününe ün kattı ve “dünyanın en seksi suçlu mankeni” ünvanını aldı.

Linda Renea Baker

Linda Renea Baker

Linda Renea Baker, Florida’da defalarca tutuklandı ve aralıklı olarak hapis cezasına çarptırıldı. Alkollü araç kullanmak, kokain ve meth satıcılığı yapmak suçlarından tutuklandı. İlk sabıka fotoğrafında güzelliğiyle dikkat çekse de, devam ettiği uyuşturucu kullanımı yüzünden yıllar içinde vücudu yıprandı ve yüzü değişmeye başladı.

Toni Lee Hopkins

Toni Lee Hopkins

Toni Lee Hopkins, kokain kullanmak ve kokainin etkisi altındayken araba kullanmak suçlarından tutuklandı. Mesleği striptizci olan Toni Lee Hopkins, tutuklu kaldığı sürece mesleğini yapamadı fakat ünü aldı başını gitti. Seksi sabıka fotoğrafı olay olmuş ve bu olay onun hayatına epey katkıda bulunmuştu. Çünkü daha çıkmadan bir çok gece kulübü onunla çalışmak istiyordu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.