OFPOF

Asla Bulaşılmaması Tavsiye Edilen, Ürkütücü İnternet Siteleri

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Asla Bulaşılmaması Tavsiye Edilen, Ürkütücü İnternet Siteleri
0 izlenme
Ofpofer
-

Bu sitelerde bazı gariplikler dönüyor... Biz demiyoruz, bunu uzmanlar söylüyor. Fakat bu siteler tamamen halka açık!

Gün geçtikçe bağımlısı olduğumuz internetin farklı boyutlarına şahit oluyoruz. İnsanları bu kadar etkisi altına almış internetin akıllara durgunluk veren tarafları da yok değil aslına bakarsanız. İşte o sitelerden kesitler...

%100 Human Leather

%100 Human Leather

Yani %100 insan derisi... Sitenin adını duyduğunuzda donup kalmamak mümkün değil. Organ bağışı yapan insanların derilerinden onları son derece hafif ve dayanıklı hale getirip aksesuar eşyaları olarak pazarlıyorlar. İspanya'daki gerçek zanaatkarlar tarafından el işçiliğiyle hazırlanan faşist diktatör ya da köle tüccarları için aksesuar çeşitlerinin satışa çıkarıldığı online bir site. Gerçek deri ile yapılmış ve dünyadaki en ince cüzdan teknolojisini kullanıyor.

Fiyatlar mı? Merak edenler için;

Fiyatlar mı? Merak edenler için;

Bir insan dersisi cüzdanının fiyatı yaklaşık 14,000 ABD doları, İnsan Deri Kemeri 10.500 Euro'dan, bir çift insan deri ayakkabısı 18.000 Euro'dan başlıyor. Gözlerinizi yuvalarından fırlatan fiyatlar bi kenara bu ürünleri üzerinde taşımak da ayrı bir cesaret ister doğrusu.

Joyofsatan

Joyofsatan

Adından da anlayacağınız gibi satanizm içerikli bir site ve dünya genelinde binlerce takipçisi var. Ürkütücü bir site. 

Death date

Death date

Ne kadar ömrünüzün kaldığını göreceğiniz, kişisel bilgiler doğrultusunda hesaplayabilmenizi sağlayan ürkütücü sitelerden biri diyebiliriz. Site ayrıca sürekli güncellenerek kullanıcılarına yakın yerlerdeki ölüm noktalarını da gösteriyor. İnsanın dengesini bozacak sitenin takipçileri de oldukça fazla.

Lostallhope

Lostallhope

Sanal para birimi ile yönetilen ve dahası yöneticilerinin kimlikleri bile belirsiz olan ve insanları intihara özendirici ve sürükleyici sitelerden biri. Akla gelebilecek hertürlü intihar olaylarında yaşanabilir duyguları anlatan ve hatta bu eylemlerin ölüme yakın sürecini bile belirten tüyler ürpertici detayları anlatan ve yorumlayan site.

Mavi balina

Mavi balina

Rus menşeili sohbet sitelerinden yönlendirilerek bir ölüm oyununa dahil edilen sitenin faturası oldukça ağır oldu. Oyuna katılan katılımcılarına 50 gün boyunca verilen görevler doğrultusunda kendilerine zarar verdiren ve hatta ölüme götüren uzak durulması gereken korkunç sitelerden biridir.

Fusionanomaly

Fusionanomaly

Nodes adı verilen ve yüzlerce kategoriye ayrılarak içeriğinde tuhaf deneyleride barındıran uyuşturucu hakkında bilgiler veren sırrı çözülemeyen sitelerden biridir.

İnternet yaşamı kolaylaştıran bir araçtır. Kötü ellerde ise faturası oldukça ağır ödenecek sonuçlar doğurur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.