OFPOF

Anadan Doğma Düzgün Vücutlarına Yeniden Şekil Vererek Hayret Uyandıran 9 İlginç Kişilik

-
8.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Anadan Doğma Düzgün Vücutlarına Yeniden Şekil Vererek Hayret Uyandıran 9 İlginç Kişilik
0 izlenme
Ofpofer
-

Sağlıklı şekilde doğduktan sonra vücutlarında farklı değişiklik yaparak, ilginç bir kişiliğe bürünen ve rekorlar kitabına giren insanlar.

1. Cathie Jung

Cathie Jung

Cathie Jung, 50 yılı aşkın bir süre korse giymiştir. Bu da, dünyanın en küçük beline sahip olmasına neden olmuştur. Guinness Rekorlar Kitabına girmesine hak kazanmıştır. Bel bölgesi 38 cm'dir. 

2. Göz içi dövmesi

Göz içi dövmesi

Gözdeki beyaz kısma kalp dövmesi yaptırmak. Son zamanlarda dövme, insanlar arasında bir moda haline gelmiş durumda.

3. Dişleri bileyerek sivri yapmak

Dişleri bileyerek sivri yapmak

Bu uygulama inanca göre, öteki dünyadaki keskin dişlere duyulan ihtiyaçtan kaynaklanıyor olmasıdır. Erkekler ve kadınlar bu uygulamayı genellikle farklı dişlerde yerine getirirler. Afrika merkezli Kongo bölgesindeki Upoto kabilesinde uygulanan bu sistem oldukça dikkat çekmektedir. 

4. Kala Kaiwi

Kala Kaiwi

Boynuzlu Adam olarak bilinen Kala, 109 cm büyüklüğünde en büyük kulak kepçesine sahip olarak dünya rekoruna sahiptir. 

5. Kayan Lahwi

Kayan Lahwi

Kuzey Tayland'daki Kayan Lahwi kabilesinin kadın üyeleri, boynunu uzatmak için giydikleri pirinç halkaları ile bilinmektedirler. Halkaların ağırlığı, omuzlarına büyük bir baskı oluşturarak, kaburga kafeslerini sıkıştırmakta ve ortaya çıkan deformasyona bağlı olarak daha uzun boylu görünüyor hissi vermektedir. Bazı kimseler tarafından bu durum hakkında, kadınların daha güzel göründüğü yorumu yapılırken bazılarına göre de olumsuz olarak nitelendirilmektedir.  

6. Rick Genest - Zombie Adam

Rick Genest - Zombie Adam

Rick, vücudunun çoğunu süsleyen ceset dövmeleri ile ünlüdür. Böylece onun adı Zombie Adam olarak tanımlanmaktadır. Rick, Kanada genelindeki gösteri şovlarına da katılmaktadır. Bu durum ona şöhretin kapısını açtı. 

7. Synthol Enjeksiyonları - Valentino

Synthol Enjeksiyonları - Valentino

Kol kası geliştirme bazı insanlar için heyecan vericidir. Bunlardan biri de Valentino'dur. Kol kası çevresi yaklaşık 71 cmdir. Yakın zamanda Valentino'nun kol kası geliştirmek için yaptığı çaba, kol kasının patlamasına dahi neden olmuştur. 

8. Samppa von Cyborg

Samppa von Cyborg

Sampa von Cyborg, vücudunda farklı şekillerde delikler açarak kendine zarar vermeden gösteriler yapmaktadır. Bu durum onu farklı bir kişilik haline getirmiştir.

9. Dünyanın en çok dövmesi olan adamı

Dünyanın en çok dövmesi olan adamı

Vücudunun % 100 yani her yerine dövme yaptıran Lucky Diamond Rich, Guinness rekorlar kitabına girdi. Lucky, göz kapakları ve ağzı gibi vücudunun her bölgesine dövme yaptırmıştır. Ayrıca, kılıçları yutabilen ve tekerlekli bisiklet sürülebilen bir performansa sahip sanatçısıdır. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.