OFPOF

Acun Ilıcalı ile Karşılaştıktan Sonra Hayatı Değişen Kişiler

-
21.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Acun Ilıcalı ile Karşılaştıktan Sonra Hayatı Değişen Kişiler
73.912 izlenme
Ofpofer
-

Kim olursanız olun eğer Acun Ilıcalı ile karşılaştıysanız ve birazda şansınız varsa hayatınız büyük olasılıkla değişir. İşte hayatı değişen o kişiler.

Muhabirlikten başladığı televizyon kariyerini basamak basamak çıkan Acun Ilıcalı, şimdi ünlü bir yapımcı. Acun Ilıcalı sadece reyting rekortmeni program hazırlayıp sunmuyor, aynı zaman da sihirli değneğini değdirdiği çoğu kişiyi meşhur ederek, ünlüler camiasına katılmalarını sağlıyor. Programları milyonlarca kişiyi ekran başına topluyor. İşte her hareketi ile olay olan, her geçen gün ünlüler camiasına bir isim kazandıran Acun Ilıcalı'nın ünlüler camiasına katılmasını sağladığı kişiler...

ESAT YONTUNÇ

ESAT YONTUNÇ

ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın çocukluk arkadaşı aynı zamanda da iş arkadaşıdır. 1969 doğumlu 45 yaşındadır. Sosyal medyada Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinen Yontunç Acun’la birlikte birçok çalışmaya imza atmıştır.

ALP KIRŞAN

ALP KIRŞAN

Alp Kırşan, Survivor ünlüler Gönüllüler yarışmasının ikincisi olan Survivor 2012’ye katıldı. Daha sonra da Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yaptı.

GİZEM KERİMOĞLU

GİZEM KERİMOĞLU

Gizem Kerimoğlu Survivor gönüllüler takımında yer almıştır.​ Survivor 2016′nın en çok konuşulan isimlerinden biri o oldu. Başarısı ve güzelliği ile fark yaratan Gizem Kerimoğlu, şimdilerde oyunculuk yaparak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

ANIL TETİK

ANIL TETİK

Anıl Tetik, 2012 yılında Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenen, Acun Ilıcalı tarafından sunulan Show TV’de yayınlanan, Survivor ünlüler – Gönüllüler yarışmasında üçüncü sırayı almıştır. 1. olan Nihat Altınkaya, 2. Olan ise Hasan Yalnızoğlu’dur.

AREF GHAFOURİ

AREF GHAFOURİ

2010 yılında Show TV’de yayınlanmaya başlayan, yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı ve jüride Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar’ın olduğu 2. sezon “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. Aref Ghafouri, 2011 yılında Merlin Ödülleri’nde “Dünyadaki En Ekstrem Sihirbazı” ödülünü aldı. 2012 yılının son günlerinde türk vatandaşlığına kabul edildi.

TANER TOLGA TARLACI

TANER TOLGA TARLACI

Nam-ı diğer 3T, ohh yeaah. Taner; 2010 yılında jüri üyeliğini Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Ancak birinci turda elendi. Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı ilginç konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır. Gönüllüler takımında olan Taner üçüncü olmuştur.

BURCU ESMERSOY

BURCU ESMERSOY

30 Ekim 2010 tarihinde yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yok Böyle Dans” yarışmasında yarışmacı olarak bulundu. Azra Akın’ın İlk sezonun kazananı olmuştur. 2011 yılında yapılan “Yok Böyle Dans” yarışmasında ise Burcu Esmersoy sunucu olarak görev yapmıştır. 2012 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yaptı. Popstar 2013 programında sunuculuk yaptı.

HİLMİ CEM İNTEPE

HİLMİ CEM İNTEPE

2012 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yapıp sunduğu “Yetenek sizsiniz Türkiye” yarışmasına da katılmış yarı finale kadar gelebilmişti. Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu Survivor ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı ve ilk defa bir gönüllü olarak finale adını yazdıran şampiyon oldu. Bununla birlikte geçtiğimiz sezonlarda yayınlanan Survivor All Star yarışmasına da katılmıştır.

FATMAGÜL FAKI

FATMAGÜL FAKI

Survivor Fatmagül Fakı, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. 2014 yılında Hilmi Cem İntepe ile beraber reklamda oynadı. 2014 yılında İlker Ayrık'ın sunduğu “Çarkıfelek” adlı yarışmada hosteslik yaptı.

FURKAN DEDE

FURKAN DEDE

Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma Var mısın Yok musun’a katılmış son 2 kutuya 2 ve 100.000 TL ile girmiş Hamdi Bey’in teklifini kabul etmemiş ve 100.000 TL’nin sahibi olmuştur. Bir dönem Tekstil işi ile uğraşmış daha sonra Survivor yarışmasına katılmış, Oynat Bakalım adlı televizyon programının sunuculuğu yapmıştır. Son dönemde ise Tv 8 ekranlarında yayınlanan Sinek 2’li adlı Tv programını sunmaya devam etmektedir.

ŞEYMA SUBAŞI

ŞEYMA SUBAŞI

Şeyma Subaşı, Var mısın Yok musun yarışması ile tanınmıştır. O dönemlerde Acun Ilıcalı, bazı programlarda kendine iş vermiştir. Sonrasında moda alanına daha çok eğilerek, bu alanda gerçekten de başarılı işler çıkarmıştır. " Yok Böyle Dans " adlı yarışma da, Acun Ilıcalı ModaTasarımcısı olarak görev vermiştir. Yarışmacıların kostümlerini hazırlayarak, burada daha fazla kendini göstermeyi başarmıştır. Acun Ilıcalı'nın sevgilisidir.

TURABİ ÇAMKIRAN

TURABİ ÇAMKIRAN

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Turabi Çamkıran da “gönüllüler” takımında yarıştı. Turabi Çamkıran, 2014 Survivor ve Survivor All Star yarışmasının birincisi olmuştur.

NACİYE-MEVLÜT ACAROĞLU

NACİYE-MEVLÜT ACAROĞLU

Televizyon serüveni, oğlu Mevlüt’le birlikte, Acun Ilıcalı’nın, Var mısın, Yok musun? yarışmasına katılmasıyla başladı, daha sonra reklâm ve Dizi macerasıyla devam etti. Şimdilerde tek tük de olsa, programlara misafir konuk olarak çağırılıyor.

SEFA DOĞANAY

SEFA DOĞANAY

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında birinci olarak tüm Türkiye’de tanınmıştır. Sefa Doğanay “Çocuklar Duymasın” dizisinde 37 bölüm oyunculuk yapmıştır. Şu an yurtiçi ve yurtdışı stand-up gösterileri, özel şirket geceleri, bayii toplantıları, biletli özel gösteriler ve festivaller ile yoğun bir şekilde sahne çalışmalarını sürdürmektedir.

HAKAN-GİZEM HATİPOĞLU

HAKAN-GİZEM HATİPOĞLU

 Acun Ilıcalı’ nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldılar. Ardından Survivor’ a  da katıldılar. Hakan Hatipoğlu 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Aynı yarışmada tanışan Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu evlendi. Gizem Hatipoğlu şu an program sunuculuğu yapıyor. Hakan Hatipoğlu ise Dizi, film ve reklamlarda yer almıştır.

HANZADE DURMUŞ

HANZADE DURMUŞ

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Var mısın? Yok musun?” programına katıldı. Böylece tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

MERVE OFLAZ

MERVE OFLAZ

Merve ilk olarak “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katılarak ekranlarda kendisini gösterdiği günden bu yana, sürekli yer aldığı yarışma programları ve farklı projelerle adını unutturmamayı başardı. 2010 yılında okuluna devam ederken Var Mısın Yok Musun? ve sonrasında Survivor yarışmalarına katıldı. Survivor yarışmasını birinci bitiren Merve Oflaz, bu yarışmanın tarihindeki tek kadın şampiyon olma ünvanını hala elinde tutuyor.

UĞUR PEKTAŞ

UĞUR PEKTAŞ

2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

İREM DERİCİ

İREM DERİCİ

Acun Ilıcalı'nın yarışma programı O Ses Türkiye ile yıldızı parlamıştır İrem Derici'nin.İrem, aslında şarkıcı olabilmek için her imkâna sahipken, reklamcı olmasını isteyen babasını ikna edebilmek için kimseye haber vermeden yarışmaya katılmış. 2011 yılında, O Ses Türkiye'ye katılan İrem Derici için tek dönen Hülya Avşar olmuştu. Derici'nin performansını beğenmeyen Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise ise Avşar'ın kararıyla dalga geçmişlerdi. Ama O Ses Türkiye'nin ilk starıdır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.