OFPOF

Wayne ve Coleen Rooney Çifti Dinlenme Tatiline Çıkabilir

-
224
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wayne ve Coleen Rooney Çifti Dinlenme Tatiline Çıkabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Alkol ve aldatma problemleri ile karşı karşıya olan çift evliliklerini kurtarma adına birlikte bir tatile çıkmayı planlıyor.

31 yaşındaki ünlü futbolcu Wayne Rooney’in Laura Simpson ile birlikte bir gece kulübünde eğlenme görüntülerinin ortaya çıkması ve alkollü bir şekilde araç kullanırken yakalanmasının yankıları halen devam ediyor.

Şu sıralar tatilde olan hamile Coleen Rooney eşinden evliliklerinin geleceğini konuşmak için takımı Everton’dan izin almasını istedi.

Söylentilere göre hafta içi Wayne Rooney hem psikolojik dinlenme için hem de eşi ile arasındaki buzları eritebilmek için Everton teknik direktörü Ronald Koeman’dan özel izin talep ederek eşi ve çocukları ile psikolojik rahatlama tatiline girecek.

Bu yaz manchester united’dan Everton’a transfer olan yıldız oyuncu hazırlık aşamasını ve ligin ilk maçlarını da çok iyi geçirmeyi başarmıştı ancak ardından gelen özel yaşam sıkıntıları oyuncunun performansının da düşüşüne sebep oldu.

Gece kulübünde birlikte yakalanan Laura Simpson ise şu sıralar İspanya’da tatil yapıyor ve magazin dünyasının bu çalkantılı dedikodularından uzaklaşmaya çalışıyor.

Ancak ülkesinde kalan Wayne bu çalkantıların tam ortasında kalmış durumda. Hamile eş Coleen ise geçtiğimiz gün Dubai tatiline çıkacağını belirtmişti ve eşi Wayne de alkolü bırakma gibi birçok şartlar koştuğu konuşulmuştu.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık