OFPOF

Victoria Beckham Bir Gün İçerisinde 3 Kez Elbise Değiştirdi

-
361
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Victoria Beckham Bir Gün İçerisinde 3 Kez Elbise Değiştirdi
0 izlenme
Ofpofer
-

New York’ta yoğun bir gün geçiren Victoria Beckham 3 farklı etkinlik için 3 farklı kıyafet değiştirdi.

moda tasarımcı, eski Spice Girl grubunun üyelerinden olan ve dünyaca ünlü emekli futbolcu David Beckham’ın eşi Victoria hemen hemen her zaman kendi tasarladığı kıyafetleri giyerek gözler önüne çıkar.

Hem moda hem de magazin dünyasının popüler ismi haline gelen Victoria Beckham, yoğun iş temposu arasında New York’a bir çıkartma yaptı ve burada 3 farklı etkinlik için yoğun bir çaba sarf etti.

Tüm bunlar için oteline gelen ve her defasında farklı kombinasyonlar ile görüntülenen Victoria Beckham yine birbirinden şık elbiseler ile poz verdi. İngiliz iş kadını, moda tasarımcısı, model ve şarkıcı Victoria Beckham Harlow, Birleşik Krallık 17 Nisan 1974 doğumlu yani 43 yaşında olmasına rağmen halen genç mankenlere ve modacılara taş çıkartıyor.

Brooklyn Beckham, Harper Seven Beckham, Romeo James Beckham, Cruz Beckham isimlerinde 4 çocuk annesi olan Victoria hem ailesi ile hem de işi ile zamanı çok iyi planlaması ile de tanınıyor.

İlk olarak bordo, beyaz, lacivert renklerde bir elbise ile görüntülenen Victoria bordo ayakkabı ile kombinini tamamlarken saatler sonra yeniden bordo çizmeleri üzerine pembe parlak kıyafeti ile görüldü. Son olarak da bir etkinliğe gideceğini belirten Victoria akşam saatlerinde kırmızı uzun iki parçalı elbisesi ile görüntülendi.

Victoria Beckham Bir Gün İçerisinde 3 Kez Elbise Değiştirdi-bs5gvkb37o

Victoria Beckham Bir Gün İçerisinde 3 Kez Elbise Değiştirdi-alk1vyrgaq

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık