OFPOF

Vanessa Hudgens'ın Pahalı Egzersiz Rutinleri

-
393
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vanessa Hudgens'ın Pahalı Egzersiz Rutinleri
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Vanessa Hudgens bir ay içerisinde yoga ve SoulCycle ile 10 kilo verdiğini açıklamıştı ama maddi zararı oldukça fazla.

ABD'li aktris ve şarkıcı, High School Musical filmlerindeki Gabriella Montez ve Thirteen filmindeki Noel rolleriyle tanınmaya başlamış ve şöhret basamaklarını bir bir tırmanmış Vanessa Hudgens, bir süredir fazla kilolarından şikayetçi olduğunu ve yeni projeler için daha fit bir görünüme kavuşmak istediğini belirtmişti.

28 yaşındaki güzel aktris bu düşüncelerini gerçekleştirme kararı aldı ve yoğun spor yerine yoga ve SoulCycle aktivitelerine katılmaya başladı.

Geçtiğimiz hafta bir kadın sağlık dergisine röportaj veren ve burada 10 kilo kaybettiğini belirten Vanessa spor aktiviteleri hakkında da bilgi verdi. Hem diyet hem de yoga dergilerini takip ettiğini, bir spor salonunda sürekli koşmak ve ağırlık kaldırmak yerine sadece bisiklet sürmeye ve SoulCycle yapmaya katıldığını belirten güzel aktris, ayrıca yogayı da çok sevdiğini ve büyük keyif aldığını, daha rahat kilo verebildiğini açıkladı.

Ancak çok kez spor yapmaya giderken görüntülenen Vanessa’nın bu aktiviteleri biraz pahalı diyebiliriz.

Çünkü maliyet hespalama tablosuna göre, Venassa 1 saatlik SoulCycle kursu için en az 30 dolar, haftada 5 defadan ikişer saat dersek 300 dolar yapar. 1 saatlik yoga dersi ise 25 dolar ve haftada 3 defa olduğu için de 75 dolar yapıyor. Bununla birlikte haftalık park ücreti ve kurs ücreti 400 doları buluyor. Bu da ayda 1.600 dolar yapmaktadır. Yani Vanessa bir ay içerisinde vermek istediği 10 kilo için ayda 1.600 dolar harcıyor.

Vanessa Hudgens'ın Pahalı Egzersiz Rutinleri-jw4r0hgfjc

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık