OFPOF

Troy Gentry Yaşamını Yitirdi

-
244
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Troy Gentry Yaşamını Yitirdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Medford'tan helikopter ile New Jersey’e giden ünlü müzisyen helikopterin düşmesi ile yaşamını yitirdi.

5 Nisan 1967 tarihinde Lexington, Kentucky, ABD’de dünyaya gelen ve Angie Gentry ile 1999 yılından bu yana evli olan, Kaylee Gentry ve Taylor Gentry isimlerinden iki çocuk babası olan ünlü müzisyen Troy Gentry yaşamını yitirdi.

Medford'tan helikopter ile New Jersey’deki konseri için yola çıkan 50 yaşındaki ünlü müzisyen Troy Gentry, helikopterin bilinmeyen bir nedenden dolayı düşmesi ile hayatını kaybetti.
Troy Gentry, Montgomery Gentry grubu ile adını duyurmuştu ve konsere de bir arkadaşı ile gidiyordu ancak o ismin kim olduğu henüz netleşmedi.

Eddie Montgomery ile birlikte Cuma gecesi Medford'daki Flying W Airport & Resort'da verecekleri bir konser için yoğun hazırlık yapan ve artık konser için tüm hazırlıklarını tamamlayıp helikopter ile gitmeyi tercih eden ünlü müzisyenin ölümüne sebep olan helikopter kazasının nedeni Federal Havacılık İdaresi (FAA) ve yerel kolluk kuvvetleri tarafından soruşturma altına alındı.

Tanık Dan Higgins, NBC New York'a yaptığı açıklamada ise helikopterdeki arkadaşının kendisinin helikopterin yakıtında bir sıkıntı olduğunu söylediğini belirtti ve araştırmaların devam ettiğini söyledi.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık