OFPOF

Thomas Rhett, Selena Gomez Düetini Doğruladı

-
205
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Thomas Rhett, Selena Gomez Düetini Doğruladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Thomas Rhett, Selena Gomez ile bir şarkı kaydetti, ancak piyasaya sürülüp sürülmeyeceğinden emin değil.

27 yaşındaki müzisyen ve 'It Ain't Me' şarkıcısı bir şarkı söylemek için işbirliği yaptı. Ancak Thomas Rhett pop ve country türlerinin bir araya gelmesi sonucu ne olacağını tam bilemediği için şarkının ne zaman piyasaya sürüleceğinden henüz emin değil.

Rare Country ile yaptığı bir röportajda bu parçadan bahsederken şarkıcı şunları söyledi: "Bu mümkün. Country dünyası pop dünyasına doğru giriş yaptığında her zaman ilginç bir sohbet ortaya çıkıyor. Bu işin üstesinden gelmek için doğru olması gereken birçok şey var. Ama evet, Selena benim şarkımı söylemişti. Aslında bunu kayıt yapmak için arada kaldım."

'Make Me Wanna' şarkıcısı, Selena ile daha önce hiçbir zaman karşılaşmadığını ve 24 yaşındaki Selena'nın kendi bölümünü ayrı kaydettiğini açıkladı.

Thomas şarkıyı iyileştirme ile ilgili farklı fikirlerini, rapçi The Weeknd ile flört eden ünlü şarkıcıya anlatırken korktuğunu söyledi. Bir sanatçı olarak ona çok saygı duyduğu için bunun zor olduğunu açıkladı.

"Sadece onunla telefonda konuşabildim, fakat onunla, özellikle de şarkı hakkında konuşmaktan korktuğum için ne kadar kibar ve saygılı olduğunu fark edince çok şaşırdım. Bu dünyada tam anlamıyla var olan en büyük süper stara 'Bunu denersin belki de?' derken korktum ama evet, çok tatlıydı ve bir gün onunla tanışmak için sabırsızlanıyorum."

Kaynak: www.list.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık