OFPOF

Televizyon Yıldızı Lisa Appleton Tatilde Giydiği Kıyafetle Olay Oldu

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Televizyon Yıldızı Lisa Appleton Tatilde Giydiği Kıyafetle Olay Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Big Brother adlı programla adını tüm dünyaya duyuran güzel yıldız Lisa Appleton İspanya tatilinde giydiği transparan kıyafet ile kameralara yakalandı.

İngiltere'nin ve tüm dünyanın yakından takip ettiği televizyon programı olan Big Brother ile adını duyuran ve daha sonraları birçok televizyon programında boy gösteren Lisa Appleton geçtiğimiz günlerde Paskalya kutlaması için İspanya'ya tatile gitmişti. 48 yaşındaki yıldız isim dün kameralara transparan kıyafeti ile yakalanınca ada basınında en çok konuşulan isim oldu. Üstsüz olduğu açıkça belli olan Lisa Appleton giydiği transparan kıyafeti ve kamera flaşı sonucu çok büyük bir frikik vermiş oldu. Çekilen fotoğraflarda göğüs frikiği verdiği anlaşılan Appleton şaşkınlığını bir süre üzerinden atamadı. sosyal medya ve magazin sitelerinde en çok konuşulan olay oldu.

Big Brother yıldızı Lisa Appleton Paskalya tatilinde verdiği frikik sonrası kameralara gülümseyerek el salladı. Frikik verme konusunda cesur olduğunu daha önce verdiği röportajlarda dile getiren güzel yıldız bu fotoğraflardan dolayı da endişe duymadığını bu şekilde gösterdi. 

Sosyal medyada İspanya'dan bol bol paylaşım yapan Appleton gelen kötü yorumlara ise aldırış etmiyor. Fotoğraflar çıktıktan sonra Twitter hesabından; "Herkesi her zaman mutlu edemezsiniz, ama kendinizi her zaman mutlu edebilirsiniz." şeklinde bir yazı paylaşan Appleton hakkında çıkan haberlere kulak asmadığını ifade etmiş oldu.

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık