OFPOF

Taylor Swift Yeni Albüm Hazırlığında

-
228
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Taylor Swift Yeni Albüm Hazırlığında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Grammy ödülüne sahip Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift bir kaynağa göre yeni albüm hazırlıyor.

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, yeni albüm için kolları sıvamış görünüyor. En son Spotlight parçası ile Grammy ödülü kazanma başarısı gösteren ve piyasaya çıktığı ilk günlerden itibaren adından çokça söz ettiren ve her geçen gün ününe ün katan ünlü güzel star son zamanlarda davetlerde, kırmızı halıda ve sosyal medyada pek görünmüyor. Bunun sebebini araştıran magazin muhabirleri ise Taylor’un yeni bir albüm çalışmasında olduğunu belirtti.

E Online magazin haber sayfasına gizli bir kaynak ile yapılan açıklamaya göre Taylor yeni albümü için sürprizler de hazılıyor. Bu albümde bazı şaşkınlık yaratacak düetler de yer alabilir. Ama her ne olursa olsun Taylor yeni albümünde yer alacak şarkıları müzik dünyası ve hayranları ile buluşturabilmek adına çok çalışıyor ve daha şimdiden çok heyecanlı.

Ara sıra paylaşım yapmaya başladığı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafta Taylor, HAIM müzik grubunun pek popüler olan şarkısı Want You Back parçası ile takipçilerine sevgi dileklerinde bulundu ve eğlencesine diyecek yoktu denilebilir haldeydi.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık