OFPOF

Taylor Swift ve Selena Gomez Sık Sık Konuşuyorlar

-
465
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Taylor Swift ve Selena Gomez Sık Sık Konuşuyorlar
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

On yıldır arkadaş olan ünlü şarkıcılar genellikle Taylor Swift'in hayatında neler olup bittiği ile ilgili konuşuyorlar.

Taylor Swift ve Selena Gomez neredeyse on yıldır yakın arkadaş olduklarından beri "her zaman" konuşuyorlar. 'Blank Space' şarkıcısı ve 24 yaşındaki şarkıcı neredeyse on yıldır arkadaşlar ve yakın bağlarının yıllar geçtikçe kötüye gitmediği görülüyor, çünkü çiftler telaşlı zaman çizelgeleri arasında yine de birbirlerine yetişmek için çaba gösteriyorlar. 

Bir kaynak tarafından alınan bilgiye göre, "Her zaman Taylor'ın hayatında neler olduğunu konuşuyorlar. Her ikisi de bu seferki ilişkileri konusundaki yaklaşımları konusunda oldukça benziyor gibi görünüyor." İçeriden alınan bilgi ayrıca aktör Joe Alwyn'le bir ilişki içerisinde olan Taylor'ın en yakın arkadaşları ve ailesine büyüyen ilişkisi ile ilgili söylediğini de ortaya çıkardı ve ilişkinin birkaç aydır sürmekte olduğu bildirildi.

"Bu gizli bir ilişki değil. Bu gizliliğin tek sebebi medya, çünkü Taylor ve Joe'nun en yakın arkadaşları ve aileleri birkaç ay boyunca birlikte olduklarının ve uzun süredir birbirlerini tanıdıklarının farkındaydı." Bu arada daha önce Harry Styles, Calvin Harris ve Tom Hiddleston gibi ünlü isimler ile sevgili olan 27 yaşındaki Taylor'ın Joe ile olan romantizmini olabildiğince özel tutmak istediği iddia edildi.

Bir kaynak ise konu hakkında şöyle dedi: "Taylor, Joe ile olan ilişkisi konusunda delicesine özel davranıyordu. Geçmişten ders aldı. Hiçbir kaos olmadan onu tanımak istiyor." Bu çiftin Ekim 2016'da Kings of Leon konserinde buluştuktan sonra birkaç ay birlikte kaldıkları düşünülüyor.

Kaynak: fashion.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık