OFPOF

Taylor Swift Saatlerce Çalıştıktan Sonra Yeni Albümü Hakkında Duyuru Yapacak

-
278
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Taylor Swift Saatlerce Çalıştıktan Sonra Yeni Albümü Hakkında Duyuru Yapacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Taylor Swift görünüşe göre yeni albüm ve yeni müzikler ile radyolara geri dönebilir.

ünlü şarkıcı son dönemlerde oldukça sessizdi, bu da hayranlarını yeni müzik üzerinde çalışmakta olduğuna inandırmaya başladı. Doğrusunu söylemek gerekirse uzun bir aradan sonra Swiftyler Taylor'dan bazı yeni şarkılar bekliyorlar, çünkü son albüm 1989 çıktıktan sonra üç yıl gibi uzun bir süre geçti. Albüm dünyanın dört bir yanında çok sayıda satmaya devam etti, bu yüzden yeni albümü sabırsızlıkla bekleniyor. Taylor 'country' stilinden "pop"a geçmeye başladığından beri, bir sürü yeni taraftar toplamayı başardı. Son çıkan albümünün bu kadar çok satmasının sebebi de bir bakıma yeni kazandığı hayranlarının sayısından kaynaklanıyor. Country müzik, ABD dışında popüler değil, bu nedenle pop müziğe geçiş yapması Taylor'un büyük ölçüde küresel olarak tanınmasına imkan tanıdı. Bundan önceki single'larından bazıları yine de dünya çapında çok satılmıştı ama pop müzik onu tamamen yeni bir başarı seviyesine süper hızlı bir şekilde çıkardı.

Söylentilere göre, Taylor yeni albümü için country tarza geri dönebilir. Fakat söylentiler doğru olsa bile onun için ne kadar hayranlık beslediklerini bildiği için pop fanlarını tamamen unutmayacak ve karma bir stilde müzikler ile gelecektir.

E! Online'a konuşan bir kaynak, Taylor'ın geçtiğimiz birkaç ay boyunca Nashville'de yeni albümü üzerinde çalıştığını bildirdi. Bu da country müzik ile ilgili söylentilere biraz daha inanılırlık kazandırıyor gibi görünüyor.

Kaynak: unrealitytv.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık