OFPOF

Süper Yıldız Kylie Jenner'ın Doğum Yaptığı İddia Edildi

-
2.0b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Süper Yıldız Kylie Jenner'ın Doğum Yaptığı İddia Edildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hamile olduğu son aylarda sürekli konuşulan Kylie Jenner'a yakın bazı kaynaklar genç yıldızın aslında doğum yaptığını iddia ederek gündeme oturdular.

Asıl adı Kylie Kristen Jenner olan, E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol alan dünyanın en ünlü kişileri arasındaki Kylie Jenner hakkında bugün gündeme bomba gibi düşen yeni bir iddia ortaya atıldı. Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşi güzel yıldıza yakın bazı kaynaklar bugün magazin sitelerine birbirinden ilginç açıklamalar yaptılar. Kaynakların iddia ettiğine göre Kylie Jenner sanılandan daha önce hamileydi ve bebeğini dünyaya getirdi.

Kylie Jenner'ın doğum yaptığını iddia eden bir kaynak şunları söyledi; "Kardashian ve Jenner ailesinin birarada olduğu Noel kartından da bu olay anlaşılıyor aslında, orada Kylie yok. Olmamasının nedeni ise yakın zamanda doğum yapmasından dolayı sağlık durumuna dikkat etmesi." bir başka kaynak ise; "Kylie Jenner'ın bebeği zaten dünyaya geldi, ancak aile bunu gizliyor." diye konuştu.

Kylie Jenner'ın dışında ailede Khloe Kardashian'ın da hamile olduğu biliniyor. Kylie Jenner'ın hamile mi yoksa bebeğini dünyaya mı getirdiği konusu ise bir sır olarak magazin dünyasında yerini koruyor. Ailenin yakın zamanda açıklama yapması gerekiyor.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık