OFPOF

Stacey Solomon ve Joe Swash Yatak Selfie’si Paylaştı

-
369
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Stacey Solomon ve Joe Swash Yatak Selfie’si Paylaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çocuklardan uzak kaçamak yapan ünlü çift sıcak dakikalarını hayranları ile paylaştı.

Dagenham, Birleşik Krallık doğumlu Zachary Solomon ve Leighton Barham isimlerinde iki çocuk annesi ünlü şarkıcı Stacey Solomon, erkek arkadaşı Joe Swash’la yatak selfie’si paylaştı ve bu andan itibaren sosyal medyada en çok konuşulanlardan biri oldu.

STACEY Solomon, sevgilisi Joe Swash'la 'samimi birkaç saat' esnasında üstsüz bir selfie’sini sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram üzerinden hayranları ve takipçileri ile paylaştı ve en çok konuşulanlar listesine girdi.

Islington, Birleşik Krallık doğumlu 35 yaşındaki ünlü sunucu Joe Swash ile bir süredir birlikte olan çift daha öncelerde de samimi pozlar vermiş olsa da ilk defa bir yatak selfie’si paylaştı.

Çocuklarından uzak ünlü çift birlikte vakit geçirmekten çok memnun olduklarını ve yaşamlarının harika devam ettiklerini belirtti ancak Stacey Solomon gecelerin ve iş yoğunluğunun yalnızca kendilerini ayırdığını belirtti.

Tam bu sıralarda Laura Simpson’ın yeni yayınlanan göğüs uçlarını gösteren kırmızı elbisesi ile fotoğraflarının sosyal medya konuşulması ile ilgili olarak ise Stacey insanların bu tarz görüşlere ve tarzlara açık değilse sosyal medyayı terk etmesi gerektiğini belirtti.

Stacey Solomon ve Joe Swash Yatak Selfie’si Paylaştı-lmya1wu7kj

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık