OFPOF

Shia Labeouf Özür Metni Yayınladı

-
512
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Shia Labeouf Özür Metni Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

8 Temmuz Cumartesi günü Gürcistan’da tutuklanan ünlü oyuncu sarf ettiği sözler ve davranışlar için özür diledi.

Amerikalı film oyuncusu v, geçtiğimiz zamanlarda kötü günler geçirmiş ve Gürcistan'da tutuklanmıştı. Tutuklanma sebebi olarak ise kötü, zararlı ve yasaklı madde kullanımdan dolayı olduğu açıklanmıştı. Bu süreç içerisinde Shia LaBeouf polis ile zorlu dakikalar yaşamış, küfürlü ve hakaret dolu sözler sarf etmiş ve durumu kabullenmemeye çalışmıştı.

31 yaşındaki aktör 8 Temmuz Cumartesi günü sabah saat 4 'de Savannah Emniyet Müdürlüğü tarafından bir otel lobisinde tutuklanmıştı. Savannah Emniyet Müdürlüğü tarafından bazı iyi niyetli tekliflere de olumsuz cevap vermiş hatta o anda kısa süreli hakaret dolu sözler sarf etmişti ve polisler de işleri gereği işlemlerde bulunmuştu.

Pazartesi günü Shia'nın ırk hakkında kayıtsız kalan ve milyoner avukat tutma konusunda övündüğünü gösteren bir video yayınlandı, ancak geçtiğimiz saatlerde ise eylemleri hakkında bir özür metni yayınladı. Yeniden özgür olan ünlü film oyuncusu o anları yeniden hatırlamak istemediğini belirtmişti.

Shia, bir Twitter hesabı açtı ve şunları yazdı: "Davranışlarımdan derinden utanıyorum ve bunun için hiçbir mazeret imkânı yok. Bu ifadelerin çok sık olup olmadığını veya yeterince sık paylaşılmadığını bilmiyorum, ancak eylemlerimin tutuklanan görevlilere çok samimi bir özür dilemesi gerektiğinden eminim ve kısıtlamaları için minnettarım.”

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık