OFPOF

Serena Williams Grand Prix’de Görüntülendi

-
242
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Serena Williams Grand Prix’de Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hamilelik dönemini hareketli geçiren ünlü tenisçi nişanlısı ile keyifli dakikalar geçiriyor.

Amerikalı profesyonel tenisçi Serena Williams, Avusturalya Açık Tenis Turnuvası sırasında hamile olan ancak bunu ilk başlarda fark etmeyen Serena ilginç bir heyecan yaşamıştı. sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram üzerinden de o dönem fotoğraflar paylaşan ve yazdığı 20 haftalık notu ile de bunu dile getiren Serena kısa bir süre sonra fotoğrafı silmişti. Ardından ise açıklamalarda bulunan Serena ilk bebeği için çok heyecanlı olduğunu belirtmişti.

Hamileliğinde ise Serena sosyal yaşamından da pek ödün vermiyor. Hem tatil pozları hem de gezilerinden kareler ile ara ara hayranları ile fotoğraflar paylaşan Serena bu sefer de Pazar günü Monte-Carlo'daki Circuit de Monaco'da düzenlenen Monaco Formula One Grand Prix’de görüntülendi.

Parlak Zebra desenli bir elbise giymeyi tercih eden Serena, Red Bull yarışçıları Daniel Ricciardo ve Max Verstappen ile beraber birer poz paylaştı.

Avustralyalı film aktörü Chris Hemsworth ile de poz payalaşan Serena, Snapchat üzerinden de anılar paylaştı. Hamileliğini hareketli bir şekilde geçiren ünlü tenis yıldızı geçtiğimiz günlerde de nişanlısı Alexis Ohanian ile de Meksika’da görüntülenmişti.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık