OFPOF

Serena Williams Anneliğe Hazırlanıyor

-
247
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Serena Williams Anneliğe Hazırlanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ebeveynlik ve annelik eğitimlerine katıldığını belirten Serena Williams ailesinden de çok şey öğrendiğini aktarıyor.

Reddit Inc.’in sahibi Alexis Ohanian ile birlikte olan Amerikalı profesyonel tenisçi Serena Williams, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. Hatta o günlerde tenis müsabakasında yer alan Serena Williams bunu bilmediği halde yarıştığını ve spora devam ettiğini söylemişti. Şimdilerde ise tamamıyla dinlenmeye geçmiş olan ünlü tenisçi Serena Williams bu süreç içerisinde de kendini anneliğe hazırlıyor. Sürekli olarak annelik hakkında kendini hazırladığını ve özellikle de kendi annesinden çok şey öğrendiğini belirten Serena Williams, ebeveynlik konusunda her şeyi en iyi şekilde ailesinden öğrendiğini belirtti.
BlogHer Konferansı'ndaki Keynote Speech sırasında da annelik ve çocukları hakkında kısa açıklamlarda bulunan Serana, annelikle ilgili öğrenebileceği tüm eğitimlere katılmaya çalıştığını da belirtti. Ancak BlogHer Konferansı'ndaki Keynote Speech esnasında açıklamasında olduğu gibi en iyi anneliği ve babalığı insanlar ancak kendi ailelerinden öğrenebilir ve o zamanlara geldiğinde onları çok daha iyi anlar demişti.
Ayrıca çevresindeki yeni anne adaylarına da bilgiler veren Serena sürekli olarak kendi ailesinden de örnek vermeyi ihmal etmiyor.

kaynak(eonline.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık