OFPOF

Rooney Çifti Aşk Tazeliyor

-
191
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rooney Çifti Aşk Tazeliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wayne Rooney ve eşi Coleen Rooney yaşanan olaylar ve olumsuzluklardan sonra birlikte tatile çıkıyor.

Hem magazin hem de spor dünyasında defalarca kez yer alan haberler ile birlikte aile bağlarının kopmaya başladığı ve ayrılmaları beklenen ünlü çiftten son kez aşklarını ve evliliklerini kurtarma deneme turları geldi.

Evli ve üç çocuk babası dünyaca ünlü futbolcu Wayne Rooney bir gece içerisinde tüm güzel yaşamını elinden yitirme noktasına gelmişti. Bir gece kulübünde ünlü bir model ile birlikte eğlenen ve içki alan yıldız oyuncu daha sonrasında da alkollü bir şekilde araç sürerken yakalanmış ve tutuklanmıştı. Kısa süre tutuklu kalan yıldız oyuncunun güzel model ile eğlenirken ki fotoğrafları basına sızdırıldıktan sonra evliliğinde sallantılar yaşamaya başlamış ve ayrılık noktasına gelmişti. Eşi Coleen ise eşine son bir şans vereceğini söylemiş ve onunla ciddi bir şekilde görüşme sağlayacağını belirtmişti.

İkili şu sıralar yurt dışı tatili için hazırlıklar yapıyor ve en kısa sürede çocukları ile birlikte bir tatile çıkacaklar, daha öncelerde de ikilinin uzakta zaman geçirmesi bekleniyordu ancak Everton oyuncusu Wayne fikstürdeki yoğunluğundan dolayı izine ayrılamamıştı. Şu sıralar ise milli takım arasına girecek lig tatilini iyi değerlendirmek istiyor.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık