OFPOF

Robin Thicke İkinci Kez Baba Oluyor

-
296
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Robin Thicke İkinci Kez Baba Oluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Paula Patton ile ayrıldıktan sonra güzel model April Love Geary ile birlikte olan ünlü şarkıcı ikinci kez baba oluyor.

10 yıl boyunca evli kaldığı eşi Paula Patton ile 2015 yılında ayrılan ve ardından da güzelliği ile magazin dünyasının gündemine oturan April Love Geary ile ilişkiye başlayan R&B şarkıcısı, söz yazarı, müzisyen, besteci, aktör Robin Thicke, daha önceden Paula Patton ile olan evliliğinden bir erkek çocuk babasıydı ve şimdi de ikinci kez baba olmak hazırlığında.

ünlü güzel model April Love Geary sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram hesabı ile de oldukça popüler ve fenomen olmuş durumda, yüzbinlerce takipçiye ulaşan ünlü güzel model geçtiğimiz gün hayranlarına, müzik dünyasına ve magazin dünyasına mutlu haberi bu paylaşım notu ile verdi; ”Robin ve ben, hep birlikte bir bebeği dünyaya getireceğimizi paylaşmaktan çok heyecanlıyız!”

Robin ve Paula çifti 2015 yılında ayrılık kararı aldıklarında geride Julian adında bir erkek çocuğu bırakmışlardı. ABD yıldızının tartışmalı “Blurred Lines” videosunu yayınladıktan bir yıl sonra 2014'te boşandıkları açıklanmıştı.

Robin daha sonra, Get Her Back başlıklı bir şarkıyla eşini geri kazanmaya çalışmıştı ancak Paula onunla dalga geçmiş ve Robin’in bu defteri kapatmasına sebep olmuştu.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık