OFPOF

Rihanna, Pembe Tulumu ve Dalgalı Saçlarıyla Görenleri Büyüledi

-
569
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rihanna, Pembe Tulumu ve Dalgalı Saçlarıyla Görenleri Büyüledi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Rihanna geçtiğimiz Cumartesi gecesi New York'ta arkadaşları ile birlikte akşam yemeğine çıktı ve görenleri büyüledi.

Gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan ve 20 Şubat 1988 Barbados doğumlu şarkıcı ve şarkı yazarı Rihanna Cumartesi akşamı çıktığı yemekte göz kamaştırdı.

Rihanna, dünya genelinde 230 milyonun üzerinde kayıt satan Rihanna, tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biridir. Billboard Hot 100'de liste başı olan on dört single'ı sayesinde liste tarihinde bu kadar çok bir numaraya sahip olan en hızlı ve en genç solo sanatçı oldu; Billboard tarafından 2000'lerin Dijital Şarkı Sanatçısı ve 2010'ların en iyi Hot 100 sanatçısı ilan edildi. 2012'de Forbes tarafından en güçlü dördüncü ünlü olarak gösterildi ve sonraki yıl Time'ın "Dünyanın En Etkili 100 Kişisi" listesine dahil edildi. Müziğine ek olarak sık sık yenilediği imajıyla da öne çıkarak 2014'te Council of Fashion Designers of America'dan moda İkonu ödülü aldı. Bugüne kadar sekiz Grammy Ödülü, on iki Amerikan Müzik Ödülü, on iki Billboard Müzik Ödülü, iki Brit Ödülü dahil olmak üzere yüzlerce ödül ve adaylık elde etti.

Müzik kariyeriyle konuşulduğu kadar tarzı ve kıyafetleri ile de çok konuşulan ve gündem olan Rihanna New York'ta arkadaşlarıyla akşam yemeği çıkışında görüntülendi. Görüntülendiğinde üzerinde pembe bir tulum ile dikkat çeken Rihanna pamağındaki pırlanta yüzükle de bir hayli dikkat çekti. Kürklü çantası ve pembe telefonuyla kameralara yakalandı.

Rihanna, Pembe Tulumu ve Dalgalı Saçlarıyla Görenleri Büyüledi-o8q8qngvv0

Kaynak: www.dailymail.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık