OFPOF

Reebok, Victoria Beckham ile Bir Araya Geldi

-
205
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reebok, Victoria Beckham ile Bir Araya Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Spor giyim markası Reebok, eski Spice Girl pop yıldızı ve moda tasarımcısı olan Victoria Beckham ile özel bir koleksiyon için iş birliği yapacak.

2018 sonlarında başlayacak olan iş birliği, Beckham'ın markayla ortak çalışmak için Gigi Hadid ve Ariana Grande'ye katılmasına neden olacak. Reebok, iş birliğini "uzun vadeli" bir ortaklık olarak nitelendiriyor.

Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu, geçmişte Cottweiler ve Vetements gibi markalarla işbirliğine dayalı bir bölüm olan Reebok Innovation Collective'de yer alacak. Reebok Innovation Collective, "yeni nesil performans ve ifade"ye odaklanmayı ve Beckham koleksiyonunun marka misyonunu kadınları "kendilerinin en iyi hali" şekline getirme yetkisi için desteklemeyi amaçlıyor.

Duyuru üzerine, Reebok kadın girişimleri başkan yardımcısı olan Corinna Werkle, Victoria Beckham'ı "vizyoner" olarak nitelendirdi.

Victoria Beckham şunları söyledi: "Ben kadınlara güven vermeyi her zaman savundum ve Reebok onlarca yıldır aynı mesajın ön planda olduğu bir markadır. moda bağlamında geleneksel spor kıyafeti kavramlarına meydan okumak için fırsat yaratmak her zaman yapmak istediğim bir şeydir. Spor giyimimi gardırobuma ve günlük hayatıma dahil ettim ve böyle dinamik bir önerme ile Reebok'la bir araya geldiğim için çok mutluyum."

Kaynak: drapersonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık