OFPOF

Prenses Beatrice Londra’da Görüntülendi

-
252
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Prenses Beatrice Londra’da Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Prenses Beatrice’in fazla kilolarından kurtulmaya başladığı vücut ve giyim değişimi devam ediyor.

Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda prensesi, Prens Andrew ve Sarah Ferguson'un büyük kızları Beatrice Elisabeth Mary Mountbatten-Windsor tanınan ismi ile Prenses Beatrice, Londra’da görüntülendi. Mayfair'de lüks bir lokantadan çıkarken görüntülenen Prenses Beatrice, siyah temalı elbisesi ve ipeksi ceketi ile geceyi sade bir şekilde geçirdi.

29 yaşındaki Beatrice, Londra'nın merkezinde bulunan Mayfair’deki Scott’s restaurantta neden ve kiminle bulunduğu bilinemedi ve yöneltilen sorulara da cevap vermekten çekindi. Ancak Prenses Beatrice’in Londra’da olması, gece saatlerinde bir restauranttan ayrılmasının yanı sıra tüm magazin muhabirlerini şaşırtan nokta kesinlikle vücudundaki değişikliklerdi.

Yaklaşık 15 ay önce New York’ta bir tatil yapan ve burada da magazin muhabirlerine yakalanan ünlü isim Prenses Beatrice ayrıca burada bir spor salonunda vücut yenileme işlemleri gördüğünü belirtmişti. Kilolarından şikayetçi olan Prenses Beatrice 15 ay içerisinde dün de görüldüğü üzere amacına ulaşmış görünüyor. Fazla kilolarından kurtulan Prenses Beatrice giyimi konusunda da birçok değişiklik yapmıştı. Genel olarak sade ve düz kıyafetler seçen Prenses Beatrice dün çok daha şık ve ipeksi kıyafetler ile kuşanmıştı.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık