OFPOF

Perrie Edwards Gecelere Dönmeye Başlıyor

-
217
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Perrie Edwards Gecelere Dönmeye Başlıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz haftalarda ciddi bir sağlık problemi yaşayan ünlü şarkıcı dün gece Leigh-Anne Pinnock'un doğum günü partisine katıldı.

South Shields, Birleşik Krallık’da 10 Temmuz 1993 tarihinde doğan 24 yaşındaki ünlü şarkıcı Perrie Edwards geçtiğimiz haftalarda bazı sağlık problemleri yaşamış ve bir süre hem eğlenceli yaşamına hem de etkinlikler ile dolu planlarına ara vermek zorunda kalmıştı.

Ancak ünlü ve güzel şarkıcı geçtiğimiz gece ilk defa dışarıda görüntülendi ve Leigh-anne Pinnock’un doğum günü kutlamasına katılacağı belirtildi. Ancak ciddi bir "gastrik problem” yaşayan ünlü şarkıcı Perrie Edwards partiye tek başına katılmak istememiş ve yanında ona eşlik eden 24 yaşındaki ünlü şarkıcı Jade Thirlwall da vardı.

Herhangi bir sağlık problemine karşı önlemlerini alan güzel yıldız arkadaşı Jade Thirlwall’ın da desteği ile geceyi problemsiz geçirdi.

Ünlü şarkıcı Londra’daki özel geceye topuz saçları, sert makyajı, siyah parlak deri ceketi ve eteği ile oluşturduğu kombini siyah ince topuklu ayakkabıları ve beyaz sweat ile tamamlamıştı. Güzel şarkıcının yanından bir an olsun ayrılmayan Jade Thirlwall ise geceye tek parça pembe elbisesi ve tüylü topuklu ayakkabıları ile katılmayı tercih etmişti.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık