OFPOF

Nikki Reed Somerhalder Doğumunu Heyecanla Bekliyor

-
449
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nikki Reed Somerhalder Doğumunu Heyecanla Bekliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nikki Reed Somerhalder ve Ian Somerhalder bebeklerinin bir iki gün içerisinde geleceği müjdesini verdiler.

Yahudi asıllı Amerikalı film oyuncusu ve senarist Nikki Reed Somerhalder 2011 yılında evlendiği Paul McDonald ile bazı zihinsel rahatsızlıklardan ve anlaşmazlıklardan dolayı 4 yıl süren evliliğini 2015 yılında sonlandırma kararı almıştı.

Nikki ayrıca anne olmak istediğini de belirtmiş ve eşinin bu konuda isteksiz tavırlara sahip olmasından da rahatsızlık duyduğunu söylemişti.

Lost dizisindeki Boone Carlyle ve The Vampire Diaries dizisindeki Damon Salvatore karakterleriyle ün yapmış Ian Somerhalder ile 2015 yılı içerisinde evlilik kararı alan Nikki, hayalini kurduğu anneliğe de 2016 yılı içerisinde kavuşma heyecanı yaşamıştı. Bu birkaç gün içerisinde artık doğumun gerçekleşeceği tarihi bekleyen ikili oldukça heyecanlı görünüyor.

Henüz cinsiyetini hayranları ve magazin dünyası ile paylaşmayan ikili, doğumun bugün yarın erken saatlerde gerçekleşeceği haberini verdiler. İkili geçtiğimiz gün sosyal medya paylaşım hesapları üzerinden yeni bir fotoğraf paylaşarak artık heyecanlı bekleyişi ve saatleri kontrol ederek geçiriyorlar diyebiliriz.

Bir bahçede güneş batımında Ian Somerhalder karısının karnını öperken bir fotoğraf paylaştı ve hayranlarından güzel dilekler aldılar.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık