OFPOF

Neil Diamond, Parkinson Hastalığına Yakalandı

-
2.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Neil Diamond, Parkinson Hastalığına Yakalandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Konserlerini iptal etmek zorunda kalan efsanevi şarkıcı sahneye çıkmayı bırakabilir.

24 Ocak 1941 tarihinde Brooklyn, New York, ABD’de dünyaya gelen Amerikalı şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Neil Diamond, Parkinson hastalığına yakalandığını açıkladı ve tüm tur planlarını iptal etti. Şarkı yazmaya ve yeni parçalar üretmeye devam edebileceğini ancak uzun bir süre sahnelere çıkamayacağını açıklayan efsanevi şarkıcı, yakın zamanda Avustralya ve Yeni Zelanda turlarında bulunacaktı. Pazartesi akşamı web sitesinde yayınlanan bir bildiride "Hastalığın başlaması, seyahat etmeyi ve turları gerçekleştirmeyi zorlaştırdı. Bay Diamond yeni proje ve şarkı yazımlarına devam edebilecek ancak yeni kayıtlar oluşturması ve konserler düzenlemesi şu an imkansız.” sözleri sarf edildi.

Ayrıca bildiride konser iptali haberi de şu şekilde belirtildi; ”Doktor tavsiyesi üzerine, bu Mart ayında Avustralya ve Yeni Zelanda'ya ziyarette bulunacak olan Bay Diamond'ın 50. Yıl dönümü turunun üçüncü ayağı iptal edildi.”

Çarşamba günü 77 yaşına giren ABDli müzisyen hastalığından dolayı sahne almayı bırakmak zorunda kaldığını ise şu şekilde açıkladı; “Turlar ve konserler düzenlemek için çabalarken bir anda emekliliğimi açıklamak zorunda kaldım, gerçekten çok üzgünüm.”

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık