OFPOF

Nadine Coyle’dan Sarah Harding’e Destek Geldi

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nadine Coyle’dan Sarah Harding’e Destek Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Özel yaşamında sıkıntılar yaşayan ve içki bağımlılığına tutulan Sarah Harding’e eski arkadaşı Nadine Coyle’dan destek geldi.

Derry, Birleşik Krallık doğumlu 32 yaşındaki ünlü şarkıcı Nadine Coyle, son zamanlarda sıkıntılar yaşayan ve hem ruhsal hem de içki bağımlılığı problemleri ile baş eden Sarah Harding’e destek oldu.

Bir süredir müzik dünyasında görünmeyen ve herhangi bir proje içerisinde yer almayan Sarah Harding bir dönem popülerliği elde etmiş olsa da, daha sonrasında içki bağımlılığına tutulmuş ve özel yaşamında da ağır duygusal olaylar yaşamıştı.

Kendisi ile birçok projede yer alan ünlü güzel şarkıcı Nadine Coyle ise Sarah Harding’in her zaman yanında olduğunu ve onun duygusal bir insan olduğunu belirtti.

Duygusallığının ve içtenliğinin de onun en büyük özelliği olduğunu belirten ünlü şarkıcı, sosyal medya paylaşım uygulaması Twitter hesabı üzerinden şu paylaşımı yaparak ona destek verdi; "Sarah bilgi içinde, o çok doğal bir varlıktır. Ona duygularını ve davranışlarını anlatır ve onu bu kadar eşsiz kılar.”

Sarah Harding’in yeniden kariyerinin canlanacağına inandığını belirten Nadine Coyle, genç şarkıcının kendisi hakkında da çok fazla kötü şeylerin konuşulduğunu ancak her şeyin üstesinden gelmeyi başardığını belirtti.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık