OFPOF

Miss USA 2017’de 51 Güzel Yarışacak

-
281
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Miss USA 2017’de 51 Güzel Yarışacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Las Vegas, Nevada'daki Mandalay Bay Etkinlik Merkezi'nde gerçekleşecek gece büyük bir gösteriye sahiplik yapacak.

66. Miss USA yarışması olacak. 14 Mayıs 2017'de Las Vegas, Nevada'daki Mandalay Bay Etkinlik Merkezi'nde düzenlenecek. Gösteriye Julianne Hough ve Terrence J. ev sahipliği yapacak. Columbia Bölgesi'nin Deshauna Kuaförü, etkinliğin bitiminde kazananı açıklayacak ve bu kazanan ABD'yi Miss Universe 2017 yarışmasında temsil edecek.

Bu büyük heyecana sahip olacak geceye sadece 1 gün kalmasına rağmen herkes şimiden sıkı bir yarışta olacağının farkında. Hem mayo gösterimleri hem de gece kıyafetleri ile podyumda yer alacak 51 güzel bayan en güzel olabilmek için tüm güzelliklerini sergileyecekler.

Julianne Hough ve Terrence J, Pitbull ve Brett Eldredge gibi katılımcılar daha önceden amerika’da yayınlanan Yıldızlarla Dans programından tanınan isimler ve en popüler olanlar arasındalar diyebiliriz.

Gecenin şimdiden en popüler isimlerinden biri olan bayan Idaho Cassie Lewis, "Ben ağırlık kaldıran bir insan değilim, daha çok kardiyo ile uğraşıyorum. Latin dans teknikleri öğretiyorum, bu nedenle bu tür hareketlerde oldukça iyiyim, ancak mayo yarışmasına daha iyi hazırlanıyorum. Hatta kendimi daha iyi hazırlamak için ağırlık kaldırmak zorunda bile kaldım." dedi.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık