OFPOF

Miranda Kerr ve Evan Spiegel Evlendi

-
410
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Miranda Kerr ve Evan Spiegel Evlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü model Miranda Kerr ve Snapchat'in Ceo'su milyarder Evan Spiegel dünya evine girdiler, magazin dünyasından herkes oradaydı.

Avustralya'lı Victoria Secret'ın en güzel modellerinden birisi olan ve son olarak cilt bakım ürünleri ile ilgili satış yapan bir şirketin de kurucusu olan Miranda Kerr dünyanın en sevilen sosyal medya uygulamalarından birisi olan Snapchat uygulamasının kurucusu ve Ceo'su olan genç milyarder Evan Spiegel ile evlendi. 34 yaşındaki Miranda Kerr ve 26 yaşındaki Evan Spiegel düğününde magazin dünyasının önde gelen isimleri de yer aldı.

Çift Kaliforniya'nın Brentwood bölgesinde yer alan 9 Milyon Sterlin değerindeki malikanelerinde düğünü gerçekleştirdiler. Düğüne sadece 50 isim davet edilirken şık ve sade bir düğün konsepti belirlenmişti. 2013 yılında Orlando Bloom ile olan evliliğini sona erdiren Miranda Kerr aradığı aşkı Snapchat'in Ceo'su milyarder Evan Spiegel'da bulmuştu.

Yaklaşık 20 dakika süren düğün töreninin ardından davetliler ve yeni evli çift malikanede eğlenmeye başladı. Düğüne katılan davetliler "Yüksek profilli kişiler ve modeller" sınıfında olanlar olarak belirlenip davet edildiği öğrenildi.

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık