OFPOF

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Ayrılabilir

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Ayrılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süre önce nişanlanan çift evlilik öncesi antlaşma konusunda anlaşmazlıklar yaşıyor.

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth'un evlilik öncesi antlaşma konusunda büyük bir anlaşmazlık yaşandığını itiraf etti. OK! Magazin haber ajansı, Miley'nin Liam'a imzalamaya hazır olduğunu belirttikten sonra, nişanlı olan çiftin bomba gibi düşen bir  haber ile yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Miley'nin arkadaşlarına Liam'ın öfkeli olduğunu söylediğini eklediler. Bir kaynağın belirttiği sözlere göre “Miley Cyrus nişanlısı Liam Hemsworth ile evlilik öncesi antlaşma üzerine tartışırken çığlık atıyor ve gözyaşları içinde kalıyor.”

“Asla bağırmazlar, ama çığlık atıyorlardı ve Miley gözyaşları içindeydi" diye ekleyen Miley’in yakın arkadaşları, ünlü güzel şarkıcının ilişkiye son vereceğini düşündüklerini de idda ettiler ve bu haber magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Miley ve Liam'ın temsilcileri yorum yapmak için görüştüler ancak henüz resmi bir şekilde açıklama yapılmadı ve yapılacak açıklamanın yalanlama mı yoksa doğrulama mı olduğu konusunda da herhangi bir ipucu ele geçirilmiş değil henüz.

Ancak bu hafta başlarında ikisinin siyah-beyaz bir fotoğrafını paylaştı ve "Benim küçük meleğim ve ben” notunu yazarak aralarında bir sıkıntının olmadığını gözler önüne sermeye çalıştı.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık