OFPOF

Miley Cyrus Moda Hakkında Konuştu

-
299
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Miley Cyrus Moda Hakkında Konuştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Miley Cyrus, Billboard dergisi için verdiği röportajda modanın biraz yokuş aşağı gittiğine inandığını söyledi.

24 yaşındaki şarkıcı, uzun yıllar boyunca kucak leoparları, göğüs kapatıcılar ve birbirinden farklı ve ilginç kostümleri giymesi ile biliniyor ancak yıldız, bir kişinin kıyafet seçiminin "ayakta" kalmadığını düşündüğü için yollarını değiştirdi.

Sektör hakkında Billboard dergisine konuşan sarışın şarkıcı "Ama o zaman kızlar beni gerçekten de çok üzdüler, özellikle şu anda üzgünüm, çünkü moda bizi biraz yokuş aşağı götürdü," dedi.

Ve 'Wrecking Ball' hit şarkısını seslendirmiş olan Miley, insanların giydiği giysilerle "uyum" sağlamasının "önemli" olduğunu düşünmese de, tamamen saçma giyinen insanlara bakmaktan ve sosyal medyada alışılmamış kıyafetler giymekten keyif alıyor.

ünlü şarkıcı röportajda şunları da ekledi: "Sadece hayatta olduğum yıllar için konuşabilirim, ancak 'uyum' konusunun bu kadar önemli olup olmadığını bilmiyorum, bu aslında ayakta durmak ile ilgili değil ve bu çok tuhaf. Çünkü bu aslında nesildeki gerçekten eşsiz, akıllı çocuklar için gibi görünüyor, bu ise ayakta durabilmek ile ilgili oluyor. Instagram'da bu çocukları saçma elbiseler ile görmeyi çok seviyorum. Bu bütün dünyanın şu anda sanatta, modada, yani her şeyde, bölündüğünü gösteriyor."

Kaynak: sundayworld.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık