OFPOF

Melissa Rauch Hamile Olduğunu Açıkladı

-
373
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Melissa Rauch Hamile Olduğunu Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Daha öncelerde de düşük yapan Melissa Rauch, bu sefer ki süreç içerisinde dikkatli olması gerektiğini ve çok sevinçli olduğunu açıkladı.

Big Bang Teorisi'nin Melissa Rauch'ı, daha önce yaptığı düşükten sonra zor günler geçirmiş ve bu süreci atlatmak için ünlü senaryo yazarı kocası Winston Rauch ile birlikte psikolojik destek ve tedaviler görmüştü.

Big Bang Teorisi’nde Bernadette'i canlandıran 37 yaşındaki ünlü oyuncu Melissa Rauch, Glamour'da yayınlanan bir blogda açıklama yaptı ve sevinçli haberi magazin dünyası ve hayranları ile paylaştı.

Açıklamada Melissa şunları yazdı: 'Melissa ilk çocuğunu bekliyor. Son derece sevinçli ama dürüst olmak gerekirse son hamilelik döneminde düşük yapmasından dolayı endişeli ve yeniden gerçekleşmemesi için oldukça dikkatli davranmak zorunda.”

Yazının geri kalanında Melissa, düşükten sonra hamile kalmış diğer kadınları kıskandığını ve bunun kalbinde küçük bir 'kırıklık' olduğunu açıkladı.

Ayrıca, bu zorlu süreç içerisinden çok iyi bir şekilde çıktığını ve yeniden hamileliğe kendini hazır hissettiğini belirtti.

Yeni hamilelik haberinden sonra ise hem hayranları hem de yakın çevresi ünlü güzel oyuncu Melissa Rauch’a sevgi ve sağlık dileklerinde bulunarak ona destek olduklarını göstermiş oldular.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık