OFPOF

Meghan Markle Buzdolabından Eksik Etmediği Şeyleri Hayranları ile Paylaştı

-
259
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Meghan Markle Buzdolabından Eksik Etmediği Şeyleri Hayranları ile Paylaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yemek yeme ve pişirmeden büyük keyif aldığını belirten ünlü güzel ayrıca hattat sanatı ile ilgili olduğunu söyledi.

ABD'li aktris ve model, Tv dizisi Suits de canlandırdığı Rachel karakteri ile ünlü olan ve film yapımcısı Trevor Engelson 2011 yılında evlilik yaşayan Meghan Markle kötü günler geçirdiğini itiraf ederek eşinden 2013 yılında ayrılma kararı almıştı. Son 1 yıldır ise Prens Harry olarak tanınan Galler Prensi Charles ile Prensesi Diana Spencer'ın oğlu Markle Henry Mountbatten-Windsor ile birliktelikleri konuşuluyordu.

Meghan Markle Prens ile olan ilişkisinin ve güzelliğinin yanı sıra mutfaktaki marifetleri ile de ünlü olan isimler arasında diyebiliriz. Çünkü arkadaş çevresi ve magazin dünyasından birçok isim onun yemekli misafiri olmuş ve övgüler yağdırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise Meghan Markle evinin kapılarını hayranları için açtı ve bir magazin programına konuk oldu.

Meghan Markle sade ve güzel bir evde yaşıyor ancak dikkat çeken ve merak edilen konulardan biri nasıl beslendiği yönündeydi. Bu konuda ise Meghan Markle dolabından eksik etmediği şeyleri şu şekilde sıraladı; humus, havuç, meyve suyu ve puding. Görüldüğü üzere çok da sağlıklı olmayan besinler tüketen Meghan Markle özellikle davetlerde misafirlerine lezzetli tavuklar pişirdiğini ve tavuğu çok sevdiğini belirtti.

Ayrıca evinin birçok noktasında el yazısı ve hattat sanatı ile oluşturulmuş yazılar görüntülendi. Buna ilgisini olduğunu belirten Meghan Markle daha öncelerde hattat işi yaptığını da dile getirdi.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık