OFPOF

Megan McKenna’nın Son Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu

-
403
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Megan McKenna’nın Son Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Seksi iç çamaşırı ve dudak parlatıcısı ile poz veren Megan McKenna sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

The Only Way Is Essex yıldızı Barking, Birleşik Krallık 26 Eylül 1992 doğumlu, geçmişinde Lucky Life projesinde de yer almış, Milly McKenna’nın kız kardeşi Megan McKenna sosyal medya paylaşım uygulaması üzerinden seksi iç çamaşırlı fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

Bir süre boyunca Pete Wicks ile birliktelik kuran ve magazinsel bir yaşam sürdüren ünlü çift yakın süre içerisinde ayrılık kararı almış ve herkesi şok etmişti. Bunun üzerine The Only Way Is Essex yıldızı Megan McKenna eski günlerini aratmayacak derecede çekici pozlar paylaşmaya devam etmeye başladı.

Sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram hesabı üzerinden seksi beyaz iç çamaşırı, pahalı altın renk Rolex saati ve dudak parlatıcısı ile bir poz verdi ve dakikalar içerisinde sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Megan McKenna’nın Son Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu-f6ds7dl5ez

Dağınık bir arkaplana sahip odada fotoğraf çekilen Megan McKenna için hayranlarından onlarca beğeni yorumu geldi ve sevgi sözcükleri yağdı. Haziran ayında ilişkilerini kurtarmaya yönelik son girişiminde Las Vegas'a tatile giden ancak başarısız olan Megan McKenna ve Pete Wicks için bazı kaynaklar da şu an birlikte olduklarını belirtiyor.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık