OFPOF

Manken Olmak Yerine Şarkıcı Olmayı Tercih Etmiş Muhteşem 10 Güzel Kadın Sanatçı

-
696
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Manken Olmak Yerine Şarkıcı Olmayı Tercih Etmiş Muhteşem 10 Güzel Kadın Sanatçı
0 izlenme
Ofpofer
-

Güzel yüzü ve şarkıcılığı hep ön planda olan, başarısı hep alkışlanan, dünyada sayılı kadın sanatçıdan 10 tanesini sizler için bulduk.

10. Carrie Underwood

Carrie Underwood

Carrie Underwood; Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. 1983'de doğan 34 yaşındaki şarkıcı, başarılı bir şöhret olarak görülüyor. 13 yaşındayken et yemeyi hayvan aşığı olduğu için bırakmıştır. Carrie aynı zamanda bir vejanteryandır. Çünkü kendi hayvanlarından birinin yenmesi fikrine katlanamıyor.

9. Beyonce

Beyonce

Beyonce, Amerikalı bir şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Onu daha çok şarkılarından değil, web üzerinden viral hale gelen bebek yumruk resimlerinden tanıyoruz. 1990'ların sonunda "Kaderin Çocukları" grubunun lideri olarak ünlendi. Kariyeri boyunca bir sanatçı olarak 100 milyondan fazla kaset sattı. Beyonce, dikkati çeken kum saati figürüne sahip doğal bir güzelliktir.

8. Jackie Evancho

Jackie Evancho

müzik kariyerinede; şarkıcı üç Billboard, 200 ilk on, altın ve platin albümü üretti. Jackie, yaygın olarak Amerikan klasik crossover şarkıcı olarak biliniyor. Nadir bir sesi var ve insanlar şarkılarını seviyor. Kahverengi saçlı, güzel yuvarlak yüzlü bir sanatçı. Açık yeşil gözleri ve tatlı gülümsemesi, huzur verici bir sakinlik sergiler. 

7. Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana, görünüşü ve şarkılarından başka şeyler için de haberlerde bulununabiliyor. Manchester konserinde dikkatleri daha da çok üzerinde topladı. Çok tatlı bir ses ve güzel bir yüzü var. Bunları yaptığı harika figürlerle tamamlamaktadır. Birçok kişinin görüşüne göre Ariana Grande, Taylor Swift'den sonra ikinci sırada olmasıdır. Manchester'daki en son yaptığı konser, 50'den fazla kişinin ölümüne ve birçok kişinin yaralanmasına neden olan talihsiz bir intihar bombasıyla sonuçlandı. 

6. Shakira

Shakira

Shakira, Kolombiyalı bir şarkıcı, söz yazarı, dansçı, plak üreticisi ve koreograftır. Bütün bunlara şaşırtacak derecede zaman bulması ilginçtir. Yüzünde; sıcak ve kibar görünümlü doğal ışık mevcuttur. Yüz ifadeleri oldukça masumdur. Sık sık onu çok makyajlı veya hiç makyaj yapmadan gördük. Bu da doğal olarak sarışın ve güzel olduğunu kanıtlamaktadır. Shakira, güzel olması yanında, aynı zamanda muhteşem şarkılar söylüyor.

5. Demi Lovato

Demi Lovato

Demi'nin ilk filmi, Barney and Friends'dir. Hem iç medyada hem de dış medyada güzel olduğu düşünülen bir şarkıcıdır. Demi' yi genel olarak hayranları, nazik olduğunu düşündükleri için seviyor. 

4. Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry, büyük yeşil gözleri ve cildi sayesinde oldukça etkileyicidir. O, ünlü bir şarkıcı ve modeldir. Her ne kadar 30'lu yaşlarındaysa da, lisedeyken sıskaydı. Katty, kocasına sadakatsiz davranmaktan dolayı kötü imaj sergiledi. 

3. Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril, güzel bir şarkıcıdır. Sesi gerçekten müthiştir. Adeta pansuman hissi vermektedir. Müthiş şarkılarla hayranlarının kalbini kazanmaktadır. Altın saçlı, sararmış görünümlü dudakları, keskin gözleri ve tipik bir sarışın olan Lavigne, sadece güzel değil aynı zamanda bilinen o ki gerçekten hoş bir insandır. Lavigne aktif olarak hayır işlerinde yer almaktadır. Ayrıca kendine ait olan giyim, aksesuar ve parfüm mağazası bulunmaktadır. 

2. Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez; model, şarkıcı ve oyuncudur. Küçük yaşına rağmen az bir zamanda uzun bir yol kat etti. Gomez, uzun siyah saçlı, zeytin derisi ve uzun kirpikleri, Latino görünümüne sahip olup, gözleri muhteşemdir. Gomez, asla yaşlanmayan bir vücuda sahip olup, masum görünümü daha ön plandadır. 

1. Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift, bu listedeki bir numaralı yeri hak ettiği gerçektir. Çünkü o, gerçekten çok güzel bir insandır. Sadece güzel bir yüzü değil, aynı zamanda hoş bir kalbi de vardır. Şarkıları milyonlarca insana dokunmuş; tutumu ve kişiliği de oldukça etkili olmuştur. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.