OFPOF

Madonna, Malawi'de 4 Okul İnşa Ettirecek

-
349
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Madonna, Malawi'de 4 Okul İnşa Ettirecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 2018 yılı genelinde Malawi'de dört yeni okul inşa etmeyi planladığını açıkladı...

59 yaşındaki şarkıcı Instagram hesabını kullanarak daha binlerce Malawili çocuğa eğitim desteği sağlayacağını açıkladı. Ayrıca, "buildOn" ile birlikte yaptığı iş birliği sonucu "Raising Malawi" ismi ile duyurduğu yardım fonu bölgede dört tane daha okul inşa edilmesine yardım edecek. Toplamda ise bölgede açılan okul sayısı 14'e ulaşacak.

Madonna ayrıca takipçilerine dünyayı nasıl görmek istiyorlarsa öyle değiştirmeleri gerektiği mesajını da verdi. ünlü şarkıcı bir grup Malawili çocuk ile birlikte sevimli bir fotoğraf da paylaşmayı ihmal etmedi.

Altına da şöyle yazdı: "Hadi 2018 yılını başlatalım! Hepinize meydan okuyorum, beraberce ayağa kalkmanız, gelmeniz ve dünyayı nasıl görmek istiyorsanız o şekilde değiştirmeniz için! Bu yıl @RaisingMalawi ve @buildOn ile birlikte Malawi'nin Kasungu bölgesinde 4 yeni okul inşa etmeye başlayacağız! Toplamda 14 okul, binlerce çocuğun hakettikleri gibi eğitim almalarına yardım edecek! Şimdi zamanı geldi!"

Ayrıca şarkıcı, 12 yaşındaki David, 11 yaşındaki Mercy ve beş yaşındaki ikizler Stelle ve Estere'yi Afrika ülkesinden evlat edindi.

Kaynak: bramptonguardian.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık