OFPOF

Lauren Goodger Uzun Süre Sonra Magazin Dünyasında

-
208
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lauren Goodger Uzun Süre Sonra Magazin Dünyasında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Özel yaşamında yaşadığı sıkıntılardan sonra dinlenmeye çekilen Lauren Goodger yeniden gündem oldu.

Bethnal Green, Birleşik Krallık 19 Eylül 1986 doğumlu 31 yaşındaki The Only Way Is Essex ve Biri Bizi Gözetliyor ünlüler programları ile adını duyuran TV ünlüsü Lauren Goodger geçtiğimiz gece giydiği kıyafet ile adından çokça söz ettirmeye başladı.

Geçtiğimiz yıldan bu yana birlikte olduğu Joey Morrison ile karmaşık ilişkisinin de vermiş olduğu bir duygusallıktan dolayı zaman zaman televizyon dünyasından soyutlanan ve gecelerde pek de görmediğimiz ünlü yıldız hayat arkadaşının hapisane günlerinde de çok zorluk çekmiş ve duygusal olarak ayakta kalmaya çalışmıştı.

Uzun süredir ilk defa magazin dünyasında yer almaya başlayan Lauren Goodger’e dinlenmek hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak iyi gelmiş gibi görünüyor. Bir doğum günü partisi için hazırlanmış görünen Lauren Goodger siyah deri kıyafeti içerisinde oldukça çekici görünüyordu. Uzun saçları ve açık omuzları ile harikalar yaratan ünlü yıldız siyah pantolonu ve beyaz çantası ile de kombinini tamamladı.

Hayranları ile de yeniden iletişime başlayan ünlü yıldız sosyal medyada popülerliğin gece boyunca tadını çıkartmayı aksatmadı.

Lauren Goodger Uzun Süre Sonra Magazin Dünyasında-ugaxigi2xe

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık