OFPOF

Lauren Conrad’dan Hamilelik Tatili Kaçamağı

-
246
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lauren Conrad’dan Hamilelik Tatili Kaçamağı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Güzel TV Ünlüsü ve kitap yazarı Lauren Conrad tropikal tatilinden fotoğraf paylaştı.

Laguna Beach, Kaliforniya, ABD doğumlu müzisyen William Tell ile 2014 yılından bu yana evli olan TV ünlüsü ve kitap yazarı Lauren Conrad bir çocuk bekliyor ve bu süreç içerisinde tropikal bir kaçamak yaptı ve hayranları ile sosyal medya paylaşım sitesi Instagram hesabından fotoğraf paylaştı.

Kocası William Tell'la birlikte ilk çocuğunun gelmesini bekleyen Lauren bir süredir iş dünyasından da soyutlanmaya başlayarak kendini dinlenmeye vermişti.

Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafına “Babymooning ve karışık limonata taklitli bir margarita” notunu ekleyen Lauren, 2017 yılının kendisi ve ailesi için çok iyi başladığını ve devam ettiğini belirten Lauren şimdiden anne olmanın heyecanını ve sevincini yaşamaya başladı.

Lauren Conrad’dan Hamilelik Tatili Kaçamağı-b9z0u0s4t3

Çocuğunun cinsiyeti ile ilgili hem magazin muhabirleri hem de hayranları çok kez sorular yöneltti ama hem kendisi hem de eşi William bu konuda sır bile vermedi.

Tropikal tatilinde bebeği için kıyafet alışverişlerine de çıkan Lauren, şık ve şirin bir bebeğe sahip olmak istediğini belirterek şimdiye kadar doğacak bebeği için en çok kıyafet alışverişi yaptığını söyledi.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık