OFPOF

Laura Simpson Yeni Şöhretli Yaşamının Tadını Çıkarıyor

-
289
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Laura Simpson Yeni Şöhretli Yaşamının Tadını Çıkarıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wayne Rooney’in parti kızı olarak tanınan Laura Simpson gecelerde boy göstermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Wayne Rooney ile bir partide görüntülenen güzel manken Laura Simpson, o günden bu yana bu şöhretli yaşamın tadını çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İspanya’da tatilde görüntülenen Laura Simpson, görüntülendiği Wayne Rooney’in ailesinin yıkılma tehlikesine ve söylentilere aldırış etmeden hayatına devam ediyor ve hayat standartlarının da artış gösterdiğini gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz gece ise magazin dünyasının bir anda gözde isimlerinden biri olan Laura Simpson, Aaron Chalmers'ın BAMMA mücadelesinde görüntülendi ve giydiği kırmızı kıyafet ile de olay oldu. Gece hayatına ve seyahatlerine olağan bir şekilde devam eden Laura Simpson meme uçlarını gösteren transparan bir kırmızı kıyafet giymişti ve salonda gözleri üzerine topladı.

Laura Simpson, Wayne ile yakalanmasından sonra ise ilk defa açıklama yaparak ünlü oyuncu ile barda çok erken saatlerde karşılaştığını ve tanışarak arkadaş olduklarını açıkladı ve gece de barda kalarak birlikte eğlendiklerini herhangi bir yakınlaşma yaşamadıklarını belirtti. Ancak oyuncunun fazla alkol aldıktan sonra göğüslerine dokunmaya çalıştığını, onların gerçek olup olmadığını sorduğunu ve dokunmak istediğini belirterek bir anda magazin dünyasına yeni bir bomba daha düşürmüştü.

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık