OFPOF

Lady Gaga, Rita Ora ve Miley Cyrus da Hollywood’daki Cinsel Tacizlere Tepki Gösterdi

-
4.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lady Gaga, Rita Ora ve Miley Cyrus da Hollywood’daki Cinsel Tacizlere Tepki Gösterdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

#MeToo etiketi ile sürdürülen tepkiye Grammy'de ünlü şarkıcılardan da destek geldi.

Mira Sorvino ve Ashley Judd’un tacize uğradığı iddialarından sonra tacizci Harvey Weinstein isimli yönetmen uzun bir süre boyunca konuşulmuştu. Yakın zamanda ise yönetmen James Toback’in tacizleri ile yine gündem fena halde karışmıştı. Özellikle Hollywood dünyasındaki kadınlardan ve sosyal medya kullanıcılarından tacize uğrayan tüm kadınlara çok önemli bir destek gelmişti.

müzik dünyasının en önemli gecelerinden biri olan Grammy ödüllerine de bu destek damga vurdu diyebiliriz. Geçtiğimiz gece, Madison Square Garden’da düzenlenen bu muhteşem etkinlik, James Corden’ın sunuculuğu ile süslendi. Birbirinden güzel ve yakışıklı şarkıcıların katıldığı gecede adete bir festival havası vardı. Kuşkusuz geceye farklı bir anlam yükleyen Lady Gaga, Rita Ora ve Miley Cyrus da gecenin en dikkat çeken isimlerindendi.

Lady Gaga uzun ve kabarık etekli tül kıyafet tercih ederken kombinini yine ihtişamlı siyah uzun bot tarzı ayakkabıları ile tamamlamıştı. İlerleyen saatlerde uzun eteğini çıkartan ünlü isim dikkat çekici kıyafeti ile geceyi tamamladı. Rita Ora ise daha klasik giyinmeyi tercih etmişti ve siyah dekolteli ve uzun yırtmaçlı elbisesi ile geceye katılım gösterdi.

Kesha ise beyazlar içinde görüntülendi ve siyaha nazaran beyaz kıyafeti ile tepki oluşturmak istediğini belirtti. Ünlülerin birçoğu ayrıca cinsiyet eşitsizliği ve cinsel tacizi proteste etmek için yakalarında beyaz gül kullanmayı da tercih etti.

Lady Gaga, Rita Ora ve Miley Cyrus da Hollywood’daki Cinsel Tacizlere Tepki Gösterdi-x9i1ltjjyb

Lady Gaga, Rita Ora ve Miley Cyrus da Hollywood’daki Cinsel Tacizlere Tepki Gösterdi-ftltpzo5ok

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık