OFPOF

Kylie Jenner’dan Sevgilisi Tyga’ya Yeni Parça Desteği

-
342
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylie Jenner’dan Sevgilisi Tyga’ya Yeni Parça Desteği
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Aralarının bozuk olduğu iddia edilen ikiliden Kylie sevgilisinin yeni parçası ile Snap çekti.

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak tanınan, model ve televizyon kişiliği Kylie Jenner, Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşidir. "Dope'd Up" ve "Stimulated" kliplerinde Amerikalı rapçi Tyga’nın sevgilisi rolünde oynamış ve büyük beğeni toplamıştı. Uzun bir süredir de birlikte olan ikili için son zamanlarda aralarındaki ilişkinin soğuduğu iddia edilmişti.

Tyga bir süre önce "Act Ghetto" adındaki yeni parçasını müzik piyasası ile buluşturmuş ve kısa sürede çok fazla olumlu tepki almıştı. Bir süredir aralarının bozuk olduğu konuşulan ve son aylarda hiç birlikte görüntülenmeyen çiftlerden Kylie sevgilisinin yeni parçasını dinlerken Snap attı ve dedikoduları bir nebze olsun azaltmış oldu.

E! Magazin sayfası haberine göre Tyga çok kez partilere katılım gösterdi ve yeni albümü ile ilgili çalışmalar yürüttü, çevresinde çok fazla insan olmasına rağmen hiçbirinde sevgililsi Kylie Jenner yer almıyordu, bu da onların ayrılık veya aralarının bir süredir bozuk olduğuna dair söylentileri arttırmıştı.

Kylie ise üvey ablası Kim Kardashian ile kendi programında görüntülenmiş ve burada hem magazin dünyasına hem de sosyal medya hesaplarına pozlar vermişti ayrıca Tyga ile ilgili dedikodulara da cevap vermekten kaçınmıştı.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık