OFPOF

Kylie Jenner Ününden Kaçmaya Çalışıyor

-
476
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylie Jenner Ününden Kaçmaya Çalışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kylie Jenner göz önünde olan hayatının ondan çok şey götürdüğüne inanıyor ve arkadaşları o eski Kylie'yi özlüyor.

Kylie Jenner, şöhretinin kendisini nasıl etkilediğini ve gerçek Kylie'in nasıl olduğunu hayranlarına Life of Kylie (Kylie'nin Hayatı) TV programında göstermek istiyor. O da bizden biri, en azından sayılabilir. Bazen patates kızartması yemesinden ve ayak parmaklarını tıraş etmekten bahsediyor, diğer yanda önümüzdeki dönemde özel bir jet bulmak için uğraşıyor ve Lamborghini'sini yeterince kullanamamaktan yakınıyor.

Kylie sıklıkla Snapchat'te sanki 7/24 onunla yaşıyormuş gibi çok gözler önünde olan bir grup insanla resimler paylaşıyor. En yakın arkadaşı ve modeli Jordyn Woods ve yönetici yardımcısı Victoria Villarroel Gamero da dahil olmak üzere çevresindekileri hayranlarına tanıttı. Ayrıca, makyaj sanatçısı Ariel Winter ile Instagram'da görüşerek tanıştığını söyledi. Ekibi her şeyi birlikte yapıyor ve Kylie'nin etrafında rahat hissettiği tek insanların onlar olduğunu söyledi.

Ve "Normal hissetmek zor" dedi.

Kylie, baloya rastgele bir çocukla giderek normal şeyleri yaşamak istedi. Kylie'nin baloya gittiği çocuk olan Albert, Jordyn'in bulduğu biri. Okulda zorbalığa uğrayan ve dansa gitmek için birine ihtiyacı olan bir çocuk. Kylie evde eğitim gördüğü için baloya gitmesine gerek yoktu ama Albert için bu durum böyle değildi. Kylie'de Albert'ın balo eşi olarak baloya onunla gitti. 

"Sanırım kendimden bir sürü şeyi kaybettim," dedi Kylie, yalnızca arkadaşları ve ailesinin bildiği o eski Kylie'ye atıfta bulunarak o Kylie'yi özlüyoruz dediler.

"Sadece bu şöhretin düşündüğümüzden daha erken sona ereceğini hissediyorum. Ben sadece kaçmak istiyorum. Bunu kimin için yaptığımı bile bilmiyorum." diyerek ekledi.

Kaynak: usmagazine.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık