OFPOF

Kylie Jenner Instagram'da Yine Olay Oldu

-
11.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kylie Jenner Instagram'da Yine Olay Oldu
10.361 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni imajı ile çekici pozlar veren Kylie, yorumlardaki bunları kimin çektiği sorusuna cevap vermedi.

model ve televizyon kişiliği olan, "E!" televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol alan Kylie Kristen Jenner, Instagram sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarını şaşırtı. Yeni sarışın bir imaja bürünen genç güzel, altın renginde ve parlak bir iç giyimi ile yine güzelliğini ve yeni tarzını hayranları ile buluşturdu.

Dekolte ve ateşli pozlar veren Kylie, tüm hayranlarından olumlu yanıtlar da aldı. Altın platin renkteki yeni saçlarının çok yakıştığını belirten hayranlar, ayrıca saten altın rengi kıyafetinin de dikkatleri çektiği görüldü.

Ardından farklı spor kıyafetleri ile de seksi pozlar oluşturan Kylie'nin kimlere bu pozu verdiği ve fotoğrafı kimin çektiği de henüz bilinmiyor. Sekteri veya arkadaşlarından bazılarının adı geçerken, sosyal medya hesabı üzerinden de birçok yorumda bu soru yer almasına rağmen cevap vermekte kaçındı.

Fotoğrafların ışığın az olduğu ortamda çekilmiş olması da dikkatleri çekti ve daha öncelerde siyah beyaz fotoğraf paylaşımını seven Kylie, bu sefer renkli olmayı tercih etti.

Kaynak: why4news.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.