OFPOF

Kourtney Kardashian Çıplak Pozlar Verdi

-
1.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kourtney Kardashian Çıplak Pozlar Verdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kourtney Kardashian kardeşi Kylie Jenner ile katıldığı fotoğraf çekiminde havuzda çıplak pozlar verdi.

Kim Kardashian ve Khloé Kardashian'ın güzel kız kardeşi Kourtney Kardashian, çoğunlukla magazin dünyasında cesareti ile bilinir. Giyim tarzı, kıyafetleri, pozları ve fotoğraf çekimleri oldukça cesurcadır. Sevgilileri ile iletişime geçmekten, onlarla sıcak pozlar vermekten veya halk arasında yakınlaşmaktan pek de çekinmemesi ile bilinmektedir.

Kourtney Kardashian yine bir fotoğraf çekimi ile kendinden çok fazla söz ettirecek gibi duruyor.

38 yaşındaki kıyafet perakendecisi ve televizyon kişiliği ablası Kim Kardashian’ın Keeping Up with the Kardashians programına da çok fazla katılması ve iddialı açıklamaları ile tanınmaktadır.

Fotoğrafçı Mike Rosenthal ile yeni bir fotoğraf çekimi etkinliği düzenleyen Kourtney Kardashian, sete kız kardeşi Kylie Jenner ile birlikte katıldı.

Fotoğraf çekimini çıplak bir şekilde yapan Kourtney Kardashian. gece saatlerinde, ışıklar arasında havuza girdi ve saçları ile bir ters dalga yaratma pozu verdi. Çıplak halde birçok kez bu pozu tekrarlayan Kourtney Kardashian’ı izleyen kardeşi Kylie ise onu şu an çok kıskandığını ve havuza yanına girmemek için kendini zor tuttuğunu belirtti.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık