OFPOF

Kit Harington, Game of Thrones'un Set Fotoğrafları ile İlgili Konuştu

-
367
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kit Harington, Game of Thrones'un Set Fotoğrafları ile İlgili Konuştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran ünlü aktör, yayınlanan set fotoğraflarının sahte olduğunu söyledi.

Aktör Kit Harington, bazı 'Game of Thrones' set fotoğraflarının, yedinci sezon için spoiler kokusunu etrafa yaymak için kasıtlı olarak sahte olduğunu ortaya çıkardı. Popüler HBO fantastik drama dizisinde Jon Snow rolünü oynayan 30 yaşındaki aktör, yaklaşan yedinci sezondaki fotoğrafları çevrimiçi sızdırıldığında bir medya çılgınlığına yakalandı. Ancak ünlü aktör insanları kandırmak için kasıtlı olarak sahte fotoğrafların yayınlandığını açıkladı. Kit, karakterinin Emilia Clarke'ın karakteri Daenerys Targaryen ile birlikte gösteren fotoğrafların yakınlarda bulunan bir paparazzinin işi olduğuna inanıyor ve sahte başlıkların kasten üretilmesi için "bir araya getirildiklerini" söylüyor.

Jimmy Kimmel Live'deki ​​bir görüntü hakkında konuşan Kit, "Özellikle İspanya'dayken bizi takip eden çok sayıda paparazzi vardı. Bazı sahte sahneler yaptık. Paparazzilerin etrafta olduğunu bildiğimiz durumlarda insanları bir araya getirdik, böylece fotoğraf çekeceklerdi ve bu insanlar internette sahte sahnelerde bulunarak gerçek olduklarını düşünecekti."

Sahte fotoğraflara rağmen, Kit önümüzdeki sezonun öncekilere göre "heyecan verici" ve "çok farklı" olacağını söyledi. Kit Harington yeni sezon ile ilgili şunları söyledi: "Bu sezon sonuna doğru hızlanacak ve bir sürü şey çarpışacak ve taht da daha önce gördüğünüzden çok çok daha hızlı olacak... Çünkü herkesin alıştığı şeyden çok farklı olacak. Bu oldukça heyecanlı."

Kaynak: fashion.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık