OFPOF

Kim Kardashian Yeniden Paris'e Gitmek İstiyor

-
60
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kim Kardashian Yeniden Paris'e Gitmek İstiyor
228 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü yıldız, yaşadığı soygun olayından sonra bu yıl düzenlenecek Paris Moda Haftası'na yine de gitmek istiyor.

Dünyanın en ünlü yıldızlarından birisi olan Kim Kardashian yeniden Paris'e dönmek istiyor. Ünlü yıldız Paris'te yaşadığı silahlı soygun ve taciz gibi kötü olayların ardından yine de Paris'e gitmek istiyor. 2016 Paris moda Haftası'nda iğrenç ve istenmeyen olaylara maruz kalan Kardashian'ın, tüm tehlikelere rağmen 2017 Paris Moda Haftası'na katılmak istediği öğrenildi. Ailesi ve sevgilisinin karşı çıkmalarına aldırış etmeyen Kim Kardashian'ın gitmekte kararlı olduğu söylenebilir.

36 yaşındaki güzel yıldız, bilindiği üzere 2016 yılının Ekim ayında düzenlenen Paris Moda Haftası'na katılmıştı. Etkinlik sırasında da katıldığı yere bir soygun düzenlenmiş ve bu soygunun ardından Kim Kardashian 10 milyon dolarını kaybetmişti. Kardashian yeniden Paris'e gitmek için hazırlıklarına başladı. Kocası Kanye West ise eşinin Paris'e gitmesini hiç istemiyor ve evde tutmak için çabalıyor. West'in, çocukları ve Kim Kardashian ile birlikte daha çok vakit geçirmek istediği öğrenildi.

Tüm bu bilgilerin ışığında magazin dünyası Kim Kardashian'ın Paris'e gidip gitmeyeceğini konuşuyor. Fransız polisinin bu sefer etkinlik için daha fazla görevli polis bulunduracağı biliniyor ancak bu ne kadar etkili olur bilinmez. Kim Kardashian son kararını verip Paris'e gidecek mi? Herkes bu sorunun yanıtını bekliyor.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık