OFPOF

Kim Kardashian Yeni Tarzı ile New York’ta Görüntülendi

-
473
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kim Kardashian Yeni Tarzı ile New York’ta Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kris Jenner ile birlikte New York’a gelen ünlü güzel yıldız saçlarını sarıya boyaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde ünlü fotoğrafçılar Mert Alas ve Marcus Piggott için özel bir katalogda kullanım amacıyla ağaç üzerinde çıplak poz vermesi ve bu pozları da sosyal medya paylaşım uygulamaları Instagram ve Twitter üzerinden paylaştıktan sonra sosyal medya ve magazin gündemine oturan TV ve Magazin yıldızı Kim Kardashian New York gezisinde yeni tarzı ile görüntülendi.

Siyah renge kuşanan ünlü güzel yıldız saçlarını sarıya boyaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Kim Kardashian Yeni Tarzı ile New York’ta Görüntülendi-69leh6afej

Bir anda tüm magazin muhabirlerinin ve telefon flashlarının odak noktası olan ünlü yıldız, yırtmaçlı eteği ve kesik bir şekilde tasarlanmış çekici elbisesi ve ince ipli uzun topuklu ayakkabıları ve yine güzelliği ile adından bahsettiren ünlü yıldız Kris Jenner ile birlikte geldiği New York gezisinde bu arada da yeni bebeğinin heyecanını yaşıyor. Bir süre önce taşıyıcı anne ile anlaşarak çocuğunu dünyaya getirmek isteyen çift Kanye West ve Kim Kardashian bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenmişlerdi.

The Sun gazetesi ise ünlü yıldızın gerçekten sansasyonel bir güzelliğe sahip olduğunu ve sarışın hali ile de herkesi büyülemeyi başardığını belirtti.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık