OFPOF

Kim Kardashian Met Gala 2015 Sırasında İkinci Gebeliğini Sakladığını Açıkladı

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kim Kardashian Met Gala 2015 Sırasında İkinci Gebeliğini Sakladığını Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kim Kardashian 2015'te olay yaratan kıyafeti için nereden esinlendiğini ve neden bu kıyafeti tercih ettiğini samimi bir şekilde ifade etti.

ABD reality TV yıldızı Kim Kardashian, New York Manhattan'daki Metropolitan sanat Kostüm Enstitüsü Gala 2015 etkinliği sırasında ikinci gebeliğini nasıl sakladığını açıkladı. Kocası Kanye West'in kırmızı halıda eşlik ettiği Keeping Up With the Kardashians yıldızı alt kısmı saçaklı, sırt kısmı tamamen açık bir Roberto Cavalli beyaz elbisesi giymişti.

36 yaşındaki reality yıldızı web sitesi KimKardashianWest.com'a şunları yazdı: "2015 Met Gala için Peter Dundas'ın özel bir Roberto Cavalli elbisesini giydim, Peter'ın Roberto Cavalli için tasarladığı ilk elbiseydi. O zaman Saint için iki aylık hamileydim, bu yüzden onu saklamaya çalışıyordum."

"Elbiseye olan ilhamım, Cher'in ilk Met Gala'sına bakarken geldi, o gece daha sonra onunla buluşmak gerçeküstü oldu." diye ekledi.

O sıralarda Kardashian, Beyonce'nin eski Met Gala kıyafetini kopyalamakla suçlanıyordu. Twitter kullanıcıları, Kardashian'ın beyaz dantel kıyafetinin, Givenchy tarafından tasarlanan Beyonce'nin 2012 Met Gala elbisesi ile olan çarpıcı benzerliklerini fark ettiler.

Bununla birlikte, Kardashian kıyafetinin Cher'den esinlendiğini açıkladı. Instagram hesabında ise şunları yazmıştı: "Bu gece ilham kaynağı Cher, Met Gala'yı tanıtıyor, onunla tanıştım ve bu fotoğrafın bu geceki elbisem için ilham kaynağı olduğunu söyledim! O çok güzel ki onunla tanıştığım için çok mutluyum!"

Kaynak: ibtimes.sg


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık