OFPOF

Kim Kardashian'a Yapılan Soygunda Yeni Gelişmeler Yaşandı

-
66
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kim Kardashian'a Yapılan Soygunda Yeni Gelişmeler Yaşandı
340 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mücevherleri çalınan Kim Kardashian'ın limuzin sürücüsü serbest kalırken, olayla ilgili 17 kişiyi tutukladığını açıkladı.

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian için 2016 yılı hiçte iyi geçmemişti. Önce taciz saldırısı ve ardından gelen Paris soygunu sonrasında Kardashian'a bir kötü haberde Paris polislerinden geldi. Kim Kardashian bilindiği üzere bir etkinlik için Paris'e gitmişti. Paris'te iken mücevherleri soyguncular tarafından çalınmış ve tüm dünyada haber olmuştu. İşte tüm bu olayların ardından Paris polisi bugün 17 kişiyi tutukladığını açıkladı, ayrıca Kim Kardashian'a Paris'te tahsis edilen limüzinin şoförü bugün serbest bırakıldı.

Polis teşkilatının yaptığı açıklama sonrası Kim Kardashian adeta şoka uğradı. Çünkü Kardashian'a göre Limuzin şoförü soygunculara yardım eden ve soygunun içerisinde bulunan biri olarak görülüyor. Ancak polisler şüphelinin gözaltındayken suçlu olmadığı ve hakkında yeterli derecede bir kanıt olmadığını savunarak serbest bıraktı. Yapılan açıklamada Le Monde'de yaşayan 27 yaşındaki şoförün her hareketinin dikkatle izleneceği ve şüpheli bir hareketinde tutuklanacağı da belirtildi.

Kim Kardashian artık bu olayın bir an önce çözülmesini ve adının artık bu olayda geçmemesini istediğini avukatları aracılığıyla ifade etti. Olayla ilgisi olan 17 kişi şu an hapiste ve davanın yapılacağı günü bekliyorlar.

Kaynak: mirror.co.uk

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık