OFPOF

Khole Kardashian NBA Finalinde

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Khole Kardashian NBA Finalinde
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

NBA finalinde ter döken sevgilisi Tristan Thompson'a desteğe giden Khole yanında Kourtney, Kris Jenner, Mason ve Penelope Disick’i de götürdü.

Cuma gecesi Quicken Loans Arena'da Tristan Thompson ve Cleveland Cavaliers NBA Finalleri'nin 4. maçında Golden State Warriors ile karşılaştı ve bu maçta Tristan Thompson’ın sevgilisi ünlü Kardashian ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian da yer aldı. Üstelik sevgilisini desteklemeye tek başına değil oldukça da kalabalık bir şekilde gelmişti.

Daha öncelerde de ünlü basketbolcu Lamar Odom ile 2009 ve 2016 yılları arasında ilişki yaşayan Amerikalı televizyon kişiliği ve ünlü güzel yıldız Khloé Kardashian o dönemlerde de eşini yalnız bırakmazdı. Ancak bu sefer her şey daha eğlenceli gözüküyor. Üstelik karşılaşmaya Khloé Kardashian yanında Kourtney Kardashian, Kris Jenner, Mason Disick ve Penelope Disick’i de götürdü ve tribünden sevgilisine ve takımına büyük destek çığlıkları atmaya başladı.

ES Magazine ile yakın tarihli bir röportajda Kardashian, NBA şampiyonuyla evlenmeye hazır olduğunu açıklamıştı. "Bu tür bir aşka hiç rastlamadım" diye belirtti ve Tristan'in yarın bir gün teklifi halinde çok heyecanlanacağını söylemişti.

Golden State Warriors şu anda finale 3-0 önde gidiyor, bu nedenle maç sonrası Thompson ve takım arkadaşları oldukça da mutlu görünüyordu.

kaynak(eonline.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık